Anasayfa » Sponsor » ARNAVUTKÖY’DE ARSA SAHİBİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY

ARNAVUTKÖY’DE ARSA SAHİBİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY

25 Ocak 2016  |  Yazar: Aykut ÖZDEMİR  |  1 Yorum  |  960 kez okundu

arnavutköy arsaİstanbul’un en gözde merkezlerinden biri olan , bir çok ilçeden daha farklı bir yaşam alanı imkânlarını sizlere sunmaktadır. Her geçen gün kendine farklılıklar yaratan İstanbul son noktayı ile vurmaktadır. 3. Köprü bağlantı yollarının konumlandırılmasının yanı sıra yeni yapılan hava limanı gibi daha bir çok medeniyete ev sahipliği yapmaktadır. Bu bakımdan Arnavutköyde satılık arsa fiyatları son dönemlerde ileri düzeylere artış göstermektedir. Genç Gayrimenkul bu alanda bir çok hizmetleri sizlere sunmaktadır.

Satın alacağınız arsanın sizlere sağlayacağı imkânlar

Öncelikle satın almak istediğiniz arsanızın yaşam kalitenize artı değer kazandırması gerekmektedir. Bu bakımdan arsanızı değerlendirmek, özellikle geleceğe dair yatırımlarınızda firmamızın da sizlere sağlamış olduğu bir çok imkân ile sahip olmanız mümkündür. Bunun yanı sıra arnavutköydeki satılık arsalar yerleşke bakımından doğa ile iç içe olması daha sağlıklı bir yaşam geçirmenize olanak sunmaktadır.

Arnavutköyden alırken satış değerlerine dikkat etmelisiniz

Son dönemlerde kendini geliştiren bir ülke olarak insanlarımız alım ile satım ticaretlerinde en iyi ürün olarak gördüğü arsa özellik ile toplu konut üretimi için tercih etmektedir. Oldukça iyi gelir sağladığı gibi düşük maliyetler ile geleceğe dair yatırımlarınızı arsa üzerine değerlendirmeniz mümkün olup, genç emlak gerekli danışmanlığı alabilir aynı zamanda bir çok firmadan daha uygun koşullarda arsa sahibi olmanıza olanak sunmaktadır.

Arsa alırken dikkat etmeniz gereken önemli hususlar nelerdir?

Öncellik ile satın alacağınız arsanın devlet destekli olup olmadığına dair bilgiye sahip olmalısınız. Bunun yanı sıra arsa parsellerinin alan ölçümüne dikkat ederken aynı zamanda arsa sahibi tekil ya da çoğul olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca satın alacağınız arsanın imarı ve satış koşullarını da göz önünde bulundurmalısınız. Genç Emlak bu bilgileri sizler için tek bir dosya halinde hazırlayarak hazırlamaktadır. Arnavutköy satılık arsa fiyatları üzerinde de gerekli bilgileri sizlere sunan genç emlak, danışmanlık hizmetinden yararlanmanız dâhilinde daha bir çok fırsatları da sizlere sunmaktadır. Alacağınız hizmetler doğrultusunda daha kaliteli bir yaşam alanı ve aynı zamanda geleceğe dair yatırımlarınızda emin adımlar atmanıza destek sunmaktadır.

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
ARNAVUTKÖY’DE ARSA SAHİBİ OLMAK ARTIK ÇOK KOLAY, 1.0 out of 5 based on 2 ratings

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiketler: , ,
avatar

Aykut ÖZDEMİR

http://www.aykutozdemir.com.tr 1989 yılında Pazarcık'ta dünyaya geldim. 2007 Kuleli Askeri Lisesi, 2012 Yıldız Teknik Üniversite'sinden mezun oldum. İnşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarımda futbol, satranç, masa tenisi, yüzme, web tasarım, balıkçılık ve amatör şiir yazımı gibi hobiler ile zamanımı değerlendiriyorum. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

1 Yorum »

 • Genç Arsa dedi ki:

  Arkadaşlar bizim 470 m2 arsamız var.Sorum şu olacak sizce bu arsanın değeri sizce nedir?Mütahite verilebilirmi?Eğer verilirse sizce kaç katlı apartman yapılabilir. Değerlendirirken bugünün şartlarınıda dahil ederseniz sevinirim.Son olarak hemen değerlendirme niyetinde değiliz.Yani sonuçta 3. köprünün otoyolları oradan geçmesi çok muhtemel.Cevaplarınız için teşekkürler.

  GD Star Rating
  loading...
  GD Star Rating
  loading...

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>