Banyo Malzemesi – Engelli Tutunma Barı Ürünleri
Sponsor 1.132 0

Banyo Malzemesi – Engelli Tutunma Barı Ürünleri

E-ticaret sektörüne 2015 yılı sonunda dikeyinde giriş yapan banyomalzemesi.com, ıslak hacim alanlarının dizayn edilmesinde veya yenilenmesinde proje sorumlularına aracısız, uygun fiyatlı, kaliteli ürünleri sunmayı hedefliyor.

, tuvalet kağıtlık, çöp kovası, sıvı sabunluk, kağıt havluluk gibi ıslak hacim alanlarında kullanılan tüm paslanmaz çelik ürünlerde, aracı kullanmadan, doğrudan doğruya üretim yapılan fabrikalardan ya da distribütör firmalardan ürün tedariki yapan site bir çok üründe yüzde 30’lara varan fiyat avantajı sağlıyor.
Banyo-Malzemesi-Engelli-Tutunma-Barı-Ürünleri Banyo Malzemesi - Engelli Tutunma Barı Ürünleri
En çok önem verdikleri paslanmaz çelik engelli tutunma barlarında yüzde 30’a varan fiyat avantajı ile satışa başlayan ve 2016 yıl sonu için koyduğu satış hedeflerini ilk 3 ayda yakalayan banyomalzemesi.com, hammadde temininden, üretim ve paketleme aşamasına kadar tüm süreci kontrol altında tutarak müşterilerine ulaştırıyor. İsteyen müşterileri için İstanbul Kağıthane’de bulunan ofislerinde ürünleri inceleme imkanı da bulunuyor.

Buraya tıklayarak, engelli tutunma barı kategorisine ulaşabilirsiniz.

Bir çok üründe 304 kalite ve 430 kalite paslanmaz çelik seçenekleri bir arada sunulurken, engelli tutunma barlarında 17mm ile 32mm arasında çap seçeneğinin yanısıra  Türkiye’de çok fazla kullanılmayan 35mm çap seçeneği de bulunuyor.

Paslanmaz çelik ürünlerin yanısıra el kurutma makineleri, musluk bataryaları, kağıt havlu makineleri gibi ürünlerin de satışının yapıldığı sitede ev kullanıcıları için de ürünler bulunmakta.

Kurumsal üye olmanız durumunda, seçtiğiniz ürün adetine göre ekstra iskontoları anında hesaplayan ve antetli fiyat teklifini mail adresinize pdf formatında hemen gönderen bir sisteme sahip olan sitede, projeleriniz için bir çok ürünün bilinen formatlarda çizimlerine de ulaşabiliyorsunuz.

Amazon.com’un uyguladığı satış ortaklığına benzer bir sistem aktif edilmek üzere olan banyomalzemesi’nde, partner@banyomalzemesi.com adresine kısa bir bilgi notuyla e-posta göndererek sisteme dahil olmak mümkün.

urunler Banyo Malzemesi - Engelli Tutunma Barı Ürünleri

Bir Cevap Yazın