Anasayfa » Sponsor » Bebek Odası Modelleri

Bebek Odası Modelleri

29 Ocak 2016  |  Yazar: Aykut ÖZDEMİR  |  Yorum Yok  |  368 kez okundu

Sonuçta her bebek odası kendi işlevini getirecek şekilde üretilmiştir. Ancak modelleri son yıllarda göze hitap etmesi, hobilerinizi veya çocuklarınızı yansıtacak bebek tasarımlar ile süslenmektedir. modellerine örnek verecek olursak Denizci temalı bebbebek odası modelleriek odaları en çok hazırlanan odalardan. Bu modelleri pembe temalı, doğa temalı, afrika hayvanları temalı, inşaat temalı, otobüs temalı bebek odası modelleri takip etmektedir.
Baz modeller daha uygun fiyatlardan başlarken, işin içerisine tasarım ve temalar girdiğinde bebek odasının fiyatları bir buçuk katına kadar çıkabilmektedir.
Boyalı, Lake Bebek odaları ise genellikle country, retro tarzı dediğimiz eskimeyen tarzlarda tasarlanmaktadır. Genellikle bebek odası dolaplarında cam bölmeleri ve iç perdeleri eklenmektedir. Özellikle country tarzı bebek odası modellerinde mobilya kenarlarına kabartmalar, taclar, eğimli motifler eklenmektedir.
En yeni bebek odası modellerinde ise mobilya ayakları 10-15cm yüksekliğinde tercih edilerek ev hanımlarına daha rahat temizlik imkanı sunmaktadır.

https://www.demontemobilya.com/bebek-odalari/

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiketler: ,
avatar

Aykut ÖZDEMİR

http://www.aykutozdemir.com.tr 1989 yılında Pazarcık'ta dünyaya geldim. 2007 Kuleli Askeri Lisesi, 2012 Yıldız Teknik Üniversite'sinden mezun oldum. İnşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarımda futbol, satranç, masa tenisi, yüzme, web tasarım, balıkçılık ve amatör şiir yazımı gibi hobiler ile zamanımı değerlendiriyorum. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>