Bebek Odası Modelleri
Sponsor 450 0

Bebek Odası Modelleri

Sonuçta her bebek odası kendi işlevini getirecek şekilde üretilmiştir. Ancak modelleri son yıllarda göze hitap etmesi, hobilerinizi veya çocuklarınızı yansıtacak bebek tasarımlar ile süslenmektedir. modellerine örnek verecek olursak Denizci temalı bebbebek-odası-modelleri-300x168 Bebek Odası Modelleriek odaları en çok hazırlanan odalardan. Bu modelleri pembe temalı, doğa temalı, afrika hayvanları temalı, inşaat temalı, otobüs temalı bebek odası modelleri takip etmektedir.
Baz modeller daha uygun fiyatlardan başlarken, işin içerisine tasarım ve temalar girdiğinde bebek odasının fiyatları bir buçuk katına kadar çıkabilmektedir.
Boyalı, Lake Bebek odaları ise genellikle country, retro tarzı dediğimiz eskimeyen tarzlarda tasarlanmaktadır. Genellikle bebek odası dolaplarında cam bölmeleri ve iç perdeleri eklenmektedir. Özellikle country tarzı bebek odası modellerinde mobilya kenarlarına kabartmalar, taclar, eğimli motifler eklenmektedir.
En yeni bebek odası modellerinde ise mobilya ayakları 10-15cm yüksekliğinde tercih edilerek ev hanımlarına daha rahat temizlik imkanı sunmaktadır.

https://www.demontemobilya.com/bebek-odalari/

urunler Bebek Odası Modelleri

Bir Cevap Yazın