İnşaat Haberleri 267 0

Çatı Kaplama Malzemeleri İçin En Doğru Adres Yapı Fuarı

23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan ile inşaat sektöründe rakiplerinizden öne geçerek son dönemde çıkan yeniliklere göz atma şansı yakalayabileceksiniz. 1978 yılından itibaren düzenlenmeye başlayan bu fuar aracılığı ile hem sektörden haberdar olma hem de yeni firmalar ile tanışma şansını yakalayarak işinizi çok daha ileriye taşıma imkânı bulabileceksiniz. Sektörde öncü ve profesyonel kişilerin verdikleri destekler ve katkılar ile her yıl daha da büyüyen ziyaretçi kitlesine sahip olan ile sektör ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz her şeye ulaşabileceksiniz.

Hazır harç ve sıva, gayrimenkul pazarlama, cephe kaplamaları, bağlantı- tespit elemanları, boya-tadilat vernik,  nalburiye, el aletleri, yapı kimyasalları,  yapıştırıcılar,  bağlayıcılar, ısı, şu, ses ve yangın yalıtımı, çatı kaplamaları gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm alanlarda ziyaretçilerine inanılmaz fırsatlar ve kazançlar sunacak olan Yapı Fuarı sektörle bağlantılı herkese kapılarını açacak.

çatıyı koruma özellikleri sayesinde özellikle yüksek şiddetteki rüzgârlara ve yoğun yağışlara karşı yüksek bir koruma sağlar. Bu dış etkilerin alt katmanlara geçmesini engeller. Çatıyı korumaya yönelik olan çatı kaplama işlemi, çatıya temiz ce pürüzsüz bir görünüm vermek için de oldukça gereklidir. Isı, şu ve ses yalıtımını destekleyici özelliğe sahip olan yalıtım amaçlı olarak da sektörde kullanılmaktadır. Kullanılacak alanın büyüklüğüne göre imal edilebilen ürünlerin de yer aldığı fuarda sektöre ait tüm hizmetlere rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Yaşanan bölgeler dikkate alınarak çeşitlilik sunulan ile birçok çatı örtü modeline Yapı Fuarında ulaşabilirsiniz.

Sektörde son dönemlerdeki hareketlilik ve talep düşünüldüğünde Yapı Fuarı’nın önemi bir kez daha dikkati çekiyor. Eğer sektörle yakından ilgili ya da sektörün içindeyseniz özellikle çatı kaplama malzemeleri hakkında tüm yeni gelişmeleri bu fuar aracılığı ile öğrenebilir, uygulamaya geçebilirsiniz. Sektörün öncü firmalarının ve profesyonellerinin yer aldığı Yapı Fuarı için zaman kaybetmeden davetiyenizi almalı ya da fuar tarihlerinde ziyaret ederek son yeniliklere ulaşma imkânına sahip olabilirsiniz. Sektöre yön veren firmalar arasında olmak için 23-27 Mayıs tarihleri arasında İstanbul’da bulunmanız yeterli olacaktır.

autocad-eğitimi Çatı Kaplama Malzemeleri İçin En Doğru Adres Yapı Fuarı urunler Çatı Kaplama Malzemeleri İçin En Doğru Adres Yapı Fuarı

Bir Cevap Yazın