Anasayfa » Sponsor » Elektriğinizi 220 Plus’a Taşıyın, Tasarruf Edin!

Elektriğinizi 220 Plus’a Taşıyın, Tasarruf Edin!

21 Aralık 2014  |  Yazar: Aykut ÖZDEMİR  |  Yorum Yok  |  1.575 kez okundu

elektrik-taşıma

Elektrik tüketicilerini sevindiren yeni bir trend olan elektrik taşımaimkanından faydalananların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Peki “ Taşıma” nedir?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), serbest tüketicilere ihtiyacı olan elektriği istediği yerden temin etmesine imkan tanıyor. Böylece tüketici ister evi, isterse iş yeri için olsun kendi elektrik tedarikçisini kendisi seçebiliyor.

Serbest Tüketici Nedir?

Yıllık elektrik tüketiminiz 4500 kWh ise, yani aylık elektrik faturanız yaklaşık 147 TL ve üzerinde ise, EPDK sizi serbest tüketici olarak tanımlıyor ve  imkanından faydalanabiliyorsunuz.

220-plus-elektrik-taşıma

Elektrik Taşımanın Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Elektriğini taşımak isteyen tüketiciler, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunan 220PLUS’la kendilerine uygun bir tarife seçerek tasarruf sağlayabilirler. Standart tarifeçevre dostu tarifezamsız tarife gibi alternatiflerle 220PLUS size en uygun tarifeyi sunmaktadır. Böylece  elektriği indirimli elektrik tarifeleri ile kullanabilir, yanlış fatura derdinden kurtulabilir, uçak biletinden alışverişe, özel sigortadan dergi aboneliklerine pek çok ekstra 220PLUS avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Eviniz için 220PLUS’ın size sunduğu tarifelere 220PLUS Ev Elektrik Tarifeleri, iş yeriniz için ise 220PLUS İşyeri Elektrik Tarifeleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

220PLUS Plus Aboneliği İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Serbest tüketiciyseniz, fatura borcunuz yoksa ve dijital sayaca sahipseniz sizde 220PLUS abonesi olabilir, 220PLUS’ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Elektrik aboneliği taşıma sayfasında 220PLUS aboneliği ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , ,
avatar

Aykut ÖZDEMİR

http://www.aykutozdemir.com.tr 1989 yılında Pazarcık'ta dünyaya geldim. 2007 Kuleli Askeri Lisesi, 2012 Yıldız Teknik Üniversite'sinden mezun oldum. İnşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarımda futbol, satranç, masa tenisi, yüzme, web tasarım, balıkçılık ve amatör şiir yazımı gibi hobiler ile zamanımı değerlendiriyorum. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>