Anasayfa » Sponsor » Fırat Plastik – Plastik Boru Ürünleri

Fırat Plastik – Plastik Boru Ürünleri

16 Ağustos 2012  |  Yazar: Aykut ÖZDEMİR  |  Yorum Yok  |  10.034 kez okundu

Plastik boru teknolojisinin üstün ürünü FIRAT PEX Borular; , ve sıcak-soğuk temiz su tesisatlarında kullanılabilen plastik borusektörünün tek boru sistemidir. PEX Plastik Borular esnek yapıları sayesinde farklı zemin, döşeme ve duvar tiplerine uygun tesisat sistemlerinde rahatlıkla kullanılabilirler. Ayrıca PEX Plastik Boru kullanılan sistemlerde, kollektörden radyatöre kadar ek parça gerekmediği için işçilik hataları minimum seviyeye inmektedir. FIRAT PEX Boru Sistemleri iş merkezleri, konutlar, spor salonları, okullar, laboratuarlar, ibadet yerleri, sinemalar vb. farklı mekanların ısıtılmasında en doğru tesisat çözümüdür. Kendinden kılıflı olarak da üretilebilen PEX Plastik Borular, sağladığı uygulama kolaylığı ile %30’lara varan oranlarda işçilik maliyetini düşürmektedir. Fırat Metal Sistemleri adı ile PEX Boru metal ek parça üretimine de başlayan Fırat, sistemin tamamını kendi ürünleriyle güvence altına almaktadır. Radyatör vanaları, küresel vanalar, kolektör grupları, rakor, ve dirsek metal ek parçalarından oluşan Fırat Metal Sistemleri , Kompozit boru ve PEX plastik boruteknolojisiyle sistemini tamamlamaktadır. Fırat markalı kollektörler kendinden “küresel vanalı” olarak üretilmekte ve tesisatçıların uygulama sürecini kısaltmaktadır.

 

 

 
GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , , , , , , , ,
avatar

Aykut ÖZDEMİR

http://www.aykutozdemir.com.tr 1989 yılında Pazarcık'ta dünyaya geldim. 2007 Kuleli Askeri Lisesi, 2012 Yıldız Teknik Üniversite'sinden mezun oldum. İnşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarımda futbol, satranç, masa tenisi, yüzme, web tasarım, balıkçılık ve amatör şiir yazımı gibi hobiler ile zamanımı değerlendiriyorum. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>