Gebze Üzerinden Getirmiş Olduğumuz İnşaatlık Kerestelerde Süper Fiyat
Sponsor 1.396 0

Gebze Üzerinden Getirmiş Olduğumuz İnşaatlık Kerestelerde Süper Fiyat

Firma olarak tüm Dünya üzerinden getirmiş olduğumuz keresteler, şimdi de Gebze üzerinden getirilmekte. 

 

Gebze Organize Sanayi Bölgesinde bulunan keresteciler sitesi Kocaeli’nde bulunan en büyük orman ürünleri üretimi ve tedariği yapan tesistir. Gebze alan olarak:584 km² dir. Marmara Bölgesi’nin en büyük sanayi yerleşimlerinden bir tanesidir. Farklı illerde bulunamayan ürünleri tedarik etmek isteyenler Kocaeli’ne gelmektedirler. Gebze keresteciler sitesinde neredeyse global pazardan temin edebileceğiniz ürünleri bulmanız mümkündür. Site içerinden 10.000’den fazla işletme bulunduğu söylenmektedir. 2000 yıllarda bu kadar gelişmemiş olan site, o yıllarda kereste, ağaç, tomruk, kalas gibi orman ürünleri temin edileceği zaman Ukrayna gibi ülkelerde temin edilmekteydi. Halen daha en büyük itracat kalemlerini Bulgaristan ve Ukrayna üzerinden yapılıyor olsa da Kocaeli de bu yönüyle bir marka haline gelmiştir. Hem Kocaeli üzerinden hem de diğer ülkeler üzerinden getirmiş olan ürünleri Bayindir Tomruk web sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz.

gebze-kereste Gebze Üzerinden Getirmiş Olduğumuz İnşaatlık Kerestelerde Süper Fiyat

Gebze Kereste Firmaları

Kocaeli’nin çok merkez bir noktasında bulunan sitede her sektöre hizmet sağlamakta olan bir çok firma bulunmaktadır. Gebze üzerinden kereste ithalatı ve ihracatı yapacak olan kişilerin siteyi bulma noktasında hiç zorluk çekmeyecektirler. Gebze kereste firmaları üzenden yapacak olduğunuz tomruk ya da diğer orman ürünleri ile Bulgar üzerinden alacağınız fiyatlar arasında çok büyük farklar yoktur. Gideceğiniz adresi bulmanız için bu haritayı inceleyebilirsiniz.

HARİTA

 

Gebze Kereste Fiyatları

İstanbul’da bulunan İkitelli keresteciler sitesi kadar büyük olmasa da diğer illerimizde bulunan ürün tedarik noktalarından daha büyük ve geniş ürün yelpazesine sahiptir. Buna bağlı olarak tüm ürünleri bulabildiğiniz bu alanda fiyatlarda diğer sitelere göre uygundur. Sizlerde ürün teminatı yapacaksanız bu tesisden faydalanabilirsiniz. Gebze keresteciler olarak sizlere aradığınız ürünleri teminat noktasında sunmuş olduğu çözümler ile de büyük fayda sağlayacaktır. Detaylı bilgiliyi şu web adresinden: Gebze Kereste öğrenebilirsiniz.

 

İnşaatlık Kereste

 

Günümüzde orman ürünlerini en çok kullan sektörlerin başında yapı sektörü gelmektedir. Yapı sektörü kendi içinde bir çok sınıfı barındırmaktadır. İnşaat alanında en çok orman ürünlerin kullanıldığı alan çatı, temel ilk atıldığında kazık olarak, kaba inşaat bittiğinde ise iç dekor olarak kullanılmaktadır. Sektörün bu alanda en çok rağbet gösterdiği ürün kerestedir. Bizde inşaat sektörünün en çok kullandığı inşaatlık kereste ürünlerinde uygun fiyatlarımız ile ürün temininde bulunmaktayız. İnşaatlık kereste için şu bağlantıdan: http://www.bayindirtomruk.com/insaatlik-kereste/ daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak sitesinden ek bilgiler edinebilirsiniz.

 

Diğer ülkelerden kereste ithalatı yapacak kişilerin alttaki bağlantılardan bilgi alabilirler.

 

Orsiad     

İnşaat ve Emlak Dairesi Başkanlığı

Kereste ve Tomruk Dünyası

 

autocad-eğitimi Gebze Üzerinden Getirmiş Olduğumuz İnşaatlık Kerestelerde Süper Fiyat urunler Gebze Üzerinden Getirmiş Olduğumuz İnşaatlık Kerestelerde Süper Fiyat

Bir Cevap Yazın