Sponsor 667 0

İnovatif Arçelik Beyaz Eşya Ürünleri

Ülkemizin gurur kaynağı kuruluşlardan biri olan , alanında yaptığı yatırımlar ve AR-GE çalışmalarının sonucu olarak, dünyanın pek çok ülkesinde yaşam standartlarını belirleyen buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve benzeri ürünlerinin geliştiricisi durumunda. Ülkemizde olduğu gibi, dünya genelinde pek çok ülke de, öncelikli olarak tercih edilen Beyaz eşya ürünleri, kendisine özel ileri bir teknolojiye sahip. Sahip olduğu bu özel teknolojiyle, bölgesel koşullara duyarlı bir çalışma potansiyeli gösterebilecek şekilde üretilen beyaz eşya ürünleri, bu sayede en yüksek verimlilikle hizmet sunabiliyor. Kendisine özel ileri bir teknolojiyle geliştirilen beyaz eşya ürünleri, çeşitli dış etkenler veya kullanım hatalarına bağlı olarak çeşitli arızalar oluşturabiliyorlar. markasının ilke ve prensiplerinin temsilcisi olarak beyaz eşya ürünleri teknik servisi bakım ve onarım hizmetlerini uzun ve başarılı hizmet yılları boyunca sürdürmüş olan Soğanlık Arçelik Servisi, yenilikçi hizmet anlayışıyla yeniçağın yeni hizmet ihtiyaçlarına, özel çözümler üretebilme noktasında üstün bir başarı sergilemeye devam ediyor.

 

Zamanın en önemli unsur olarak yaşam tarzımızı etkilediği çağımızda, her türlü işi en verimli ve en hızlı şekilde yapabilmek de en önemli ayrıntı olarak yaşam standartlarımızı belirliyor. Daha pratik ve daha hızlı bir yaşam için son derece önemli kullanım araçları olan beyaz eşyalar, çeşitli arıza durumlarında yaşamlarımızda çok külfetli zamanların oluşmasına neden olabiliyorlar. Bu doğrultuda yaşam standardınızın garantör olarak hizmet sunmakta olan Uğurmumcu Arçelik Servisi, en kısa süre içerisinde gerekli bakım ve onarım hizmetlerini yerinde yapabilecek potansiyele sahip gezici teknik üniteleri yapılandırmıştır. Vizyonunu sektöründe üst düzey tüketici memnuniyeti sağlamak olarak belirlemiş olan kuruluşumuz, tüketicilerimin ihtiyaçlarını en iyi şekilde belirleyebilmek amacıyla sürekli olarak araştırma faaliyetleri yürütüyor.

beyaz-eşya-servis-300x78 İnovatif Arçelik Beyaz Eşya Ürünleri

Bu araştırmaların sonuçlarına göre yeni nesil çözümler oluşturarak tüketicilerin hizmetine sunmaya devam eden Sancaktepe Arçelik Servisi, sektöründe öncü olmaya ve rol model alınmaya devam edilen bir hizmet yaklaşımı sergiliyor. Tüm Arçelik beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarımlarını yerinde yapabilecek potansiyele sahip olarak yapılandırılmış olan gezici ünitelerimiz, ileri teknolojiye sahip donanımlar ve alanında uzman teknik servis personellerine sahiptir. Bu sayede her gün ve her saat olmak üzere yerinde hizmet sunabilen kuruluşumuz, tüm onarım işlemlerini en kısa süreler içerisinde tamamlayarak, yaşam standardınızın oluşan olumsuzluktan en az şekilde etkilenmesini sağlıyor. Sunulan tüm hizmetlerimize, 24 saat ve her gün olmak üzere çağrı merkezimize ileteceğiniz hizmet talepleriyle ulaşabilirsiniz.

autocad-eğitimi İnovatif Arçelik Beyaz Eşya Ürünleri urunler İnovatif Arçelik Beyaz Eşya Ürünleri

Bir Cevap Yazın