Anasayfa » Faydalı Bilgiler » İnşaat Hizmetlerinin Yeni Web Adresi : Ustasigelsin.com

İnşaat Hizmetlerinin Yeni Web Adresi : Ustasigelsin.com

14 Ekim 2016  |  Yazar: Aykut ÖZDEMİR  |  Yorum Yok  |  751 kez okundu

Şeffaflık, Güven ve Kazan-Kazan prensipleriyle başta , mimari, , nakliyat, altyapı, iş makinası kiralama sektörlerinde hizmet arayanlar ile hizmet sağlayıcılarının buluşma noktası olma yolunda hızla büyüyen www.ustasigelsin.com hizmetinizdedir.

 

Temel hedef olarak ideal bir rekabet ortamı geliştirerek her hizmet alan kullanıcının ihtiyaç duyduğu kalitedeki işi en uygun fiyat ve seçim özgürlüğü ile kendisine ulaşmasını sağlamak ve memnuniyetini artırmayı; bunun yanında hizmet sağlayıcı firma ve ustaların kalitelerini, gelişimlerini ve rekabet ortamına dayanımlarını artırarak büyümelerine katkıda bulunmayı alan ve şu anda 100’ün üzerinde hizmet alanında, 1000’ in üzerinde usta ve firmasıyla hizmet veren www.ustasigelsin.com 2017 yılı içerisindetamamiyle ücretsidir, müteakiben hizmet verenler için hizmet alanlarının yelpazesine göre değişen kabuledilebilir bir aylık üyelik ücreti belirlenecektir. Hizmet alan kullanıcılarımız ise ücretsiz kullanıma devam edecektir.

 

Peki sitemizde neler var? Bahsettiğimiz sektörlerde başta İzmir, Ankara ve İstanbul olmak üzere Türkiye’ nin her yerinde hizmet veren ile alanları buluşturmaktayız,

 

Hizmet alan kullanıcılarımız bulundukarı yer ve ihtiyaçlarına göre detaylı arama yaparak firma ve ustalara ulaşabilmekte ve profillerini inceleyerek kendileri için uygun hizmet vereni bulabilmektedirler. Ayrıca teklif alma sistemini ile ihtiyaçlarını detaylı belirtip iş ihtiyacı duydukları konum ve tarih aralığında uygun olan ustalardan teklif isteyebilmektedir. Ek olarak acil hizmetler bölümünde çilingir, elektriki kesintisi, su tesisatı arızası gibi 24 saat ihtiyaç duyulabilecek ve acil olarak ulaşılması gereken arızalarda en yakın usta ile iletişime geçebilmektedirler.

 

Hizmet veren usta ve firmalarımız ise kendilerine, başarı hikayelerini, tanıtım yazılarını, iletişim bilgilerini ve sertifikalarını ekleyebilecekleri detaylı bir profil sayfası oluşturabilmektedir. Böylece direk ulaşımda ve teklif sisteminde hizmet arayanlar ile buluşarak iş alabilmektedirler. Bunun yanında vitrin bölümüne çıkarak daha görünür olabilmektedirler.

 

Artık ihtiyaç duyduğunuz hizmete ulaşmak daha kolay, Unutmayın “Her işin bir ustası var! Çağırın ustası gelsin!”

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...
İnşaat Hizmetlerinin Yeni Web Adresi : Ustasigelsin.com, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , ,
avatar

Aykut ÖZDEMİR

http://www.aykutozdemir.com.tr 1989 yılında Pazarcık'ta dünyaya geldim. 2007 Kuleli Askeri Lisesi, 2012 Yıldız Teknik Üniversite'sinden mezun oldum. İnşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarımda futbol, satranç, masa tenisi, yüzme, web tasarım, balıkçılık ve amatör şiir yazımı gibi hobiler ile zamanımı değerlendiriyorum. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>