Kanal Görüntüleme İşlerinizde AltekGrup Çözümleri
Sponsor 1.454 1

Kanal Görüntüleme İşlerinizde AltekGrup Çözümleri

kanal-görüntüleme-robotu-300x198 Kanal Görüntüleme İşlerinizde AltekGrup ÇözümleriAltekgrup İnşaat Madencilik Ticaret Limited Şirketi, uygun fiyat ve kaliteli hizmeti ile görüntüleme alanında müşterilerine çözümler sunmaktadır.   Görüntüleme alanında sektörünün öncüsü olan Altek Grup, geniş makina parkı, sayısız referansı ve ileri teknolojiden azami faydalanarak hizmet ağını her geçen gün artırmaktadır. Teknolojiyi en iyi şekilde takip eden ekibi ile Altek Grup, sektörde son sistem kombine temizlik aracı ve görüntüleme robotları ile sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır.   http://www.altekgrup.com.tr/  Altekgrup İnşaat Madencilik Ticaret Limited Şirketinin bir markasıdır.   Nasıl Yapılır ?   işlemleri başlamadan önce görüntüleme yapılacak hatlar krokiler üzerinde işaretlenir. Krokide işaretlenen alan üzerinden başlangıç noktası belirlenir. Başlangıç noktası üzerine gelinerek araç içerisindeki robot baca içerisinden kanala indirilir. Kanala indirildikten sonra baca aralıklarında görüntü kaydı alınarak ilerleme sağlanır. 360 derece dönebilme özelliğine sahip robotlarımızla istediğiniz yerin görüntüsü net bir şekilde sisteme yansıtılır ve kayıt edilir. Hatta meydana gelen kırılma çatlama veya çökme işlemleri anında tespit edilerek krokiler üzerine işaretlenir ve kayıt tarih ve saatleri krokilere işlenir.   Kanal Görüntülemenin Amacı Nedir ?   Kanal Görüntülemedeki amaç yeni yapılan alt yapı tesislerinin yapı esnasında oluşan deformasyonların tespit edilmesi ve bu deformasyonların tekrardan yapılması için gerekli bilgi ve dökümanı sağlamaktır. Oluşan deformasyonların yer altı sularına zarar verip vermeyeceği hattın yeniden yapılması konusunda gerekli karar vermekte yardımcı olmaktır.   Robotu Nerelerde Kullanılır ?

 • Ada içi parsel bacası  ve hatlarının görüntülenmesi
 • Kanalizasyon hatları şebeke borularının içeriden görüntülemesi
 • Yağmursuyu hatları şebeke borularının içeriden görüntülemesi
 • İçmesuyu hatları şebeke borularının içeriden görüntülemesi
 • Rabıtların görüntülenmesi
 • Manhol,parsel bacaları ve muayene bacalarının görüntülenmesi
 • Bina ve daire içi dahili hatların görüntülenmesi
 • Düşey hatlar (Kuyular) görüntülenmesi
 • Girilmesi zor Her türlü karanlık ortam görüntülenmesi
 • Havalandırma kanallarının görüntülenmesi
 • Bina bacalarının görüntülenmesi

gibi pek çok alanda kullanılır. Kanal Görüntüleme Hizmetlerinde Türkiye’de öncü kuruluş Altekgrup İnşaat Madencilik Ticaret Limited Şirketidir.

autocad-eğitimi Kanal Görüntüleme İşlerinizde AltekGrup Çözümleri urunler Kanal Görüntüleme İşlerinizde AltekGrup Çözümleri

“Kanal Görüntüleme İşlerinizde AltekGrup Çözümleri” üzerine 1 yorum

 1. Yok ki dedi ki:

  fiyat (bölü) kanal kalitesi oranına göre kullanılabilir olduğunu düşünüyorum.
  aykut yazılar artsın :)

Bir Cevap Yazın