Anasayfa » Duyurular » Kişisel Blogum

Kişisel Blogum

9 Mart 2012  |  Yazar: Aykut ÖZDEMİR  |  2 Yorum  |  2.655 kez okundu

Şimdi lafa nereden gireceğimi bilemedim ama madem bu bloğu açtık, bir açılış konuşması yapmak lazım değil mi? Üniversiteye girmeden önce hobi olarak web tasarımı yapıyordum. Ancak üniversitede zaman ayıramadığım için  bu işe  ara vermek zorunda kaldım. Fakat aklımın bir köşesinde hep kişisel bir internet sitesi açmak vardı. Mezun olduktan sonra bu planımı uygulamaya koydum ve sektöre dair paylaşımlarımı sunmak için böyle bir blog hazırladım. Neden bu alanda bir blog açtığıma gelince;  hem benim için hobi olan, severek yapacağım bir çalışma olacak, hem de paylaşım bahanesi ile araştırmalar yaparak kendi sektörel ufkumu da geliştirirken  bildiklerimi, öğrendiklerimi okuyucularım ile paylaşarak bilgi zenginliği oluşturacağım.

 Ben blogumu tasarlarken ve paylaşım yaparken büyük keyif alıyorum. Umarım sizler de beni takip ederken keyif alırsınız. Her türlü isteğiniz, öneriniz ve şikayetiniz için iletişim sayfasını kullabilirsiniz. Beni takip eden, kişisel siteme destek veren herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Saygılarımla

Aykut ÖZDEMİR

İnşaat Mühendisi

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiketler: , ,
avatar

Aykut ÖZDEMİR

http://www.aykutozdemir.com.tr 1989 yılında Pazarcık'ta dünyaya geldim. 2007 Kuleli Askeri Lisesi, 2012 Yıldız Teknik Üniversite'sinden mezun oldum. İnşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarımda futbol, satranç, masa tenisi, yüzme, web tasarım, balıkçılık ve amatör şiir yazımı gibi hobiler ile zamanımı değerlendiriyorum. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

2 Yorum »

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>