Anasayfa » İş İlanları » Kıyı Mühendisleri Aranıyor

Kıyı Mühendisleri Aranıyor

27 Nisan 2013  |  Yazar: Aykut ÖZDEMİR  |  Yorum Yok  |  2.405 kez okundu
Kıyı Mühendisleri Aranıyor

olarak, konusunda sayısal modelleme temelli danışmanlık işleri yapıyor ve bizimle birlikte çalışabilecek genç bir arkadaşı kadromuz dahil etmek istiyoruz.

 

 

 

Gereksinimimiz:

  • Üniversitelerin İnşaat  Mühendisliği Bölümlerinden  Kıyı Liman Mühendisi olarak mezun;
  • Ağırlıklı olarak Kıyı, liman ve deniz yapıları projelerinde  çalışacak – Kıyısal Alan sayısal modelleme yazılımlarını   -Akıntı, Dalga iklimi/ Deniz Deşarjı/ Kirletici taşınım/ vb.) aktif olarak kullanabilecek ve bu yazılımın tanıtım ve pazarlama faaliyetlerini destekleyecek)
  • Ankara’da ikamet edebilecek, Literatür takibi seviyesinde İngilizce bilen, takım çalışmasına yatkın,  Askerlikle ilişkisi olmayan yada tecilli adaylar tercih edilecektir.

 

İletişim: info@dltm.com.tr

GD Star Rating
loading...
GD Star Rating
loading...

Bunlar İlginizi Çekebilir

Etiketler: , , , , , , , , ,
avatar

Aykut ÖZDEMİR

http://www.aykutozdemir.com.tr 1989 yılında Pazarcık'ta dünyaya geldim. 2007 Kuleli Askeri Lisesi, 2012 Yıldız Teknik Üniversite'sinden mezun oldum. İnşaat mühendisi olarak çalışmaktayım. Boş zamanlarımda futbol, satranç, masa tenisi, yüzme, web tasarım, balıkçılık ve amatör şiir yazımı gibi hobiler ile zamanımı değerlendiriyorum. Beni takip ettiğiniz için teşekkürler.

Bu yazı hakkında birşeyler demek ister misiniz?

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>