PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİ
Sponsor 4.056 0

PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİ

fırat-pvc-kapı PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİFırat, üretmekte olduğu PVC kapı ve sistemleri içerisinde sistemleri ve kepenk sistemlerini de üretmektedir.

malzemeden üretilmekte olan panjur ve eviniz için estetik bir görünüm sağlayarak mimari değerini yükseltirken, güneş ışınlarına karşı sağladığı koruma ve hırsız güvenliği açısından sunduğu avantajlarla kullanıcısına çeşitli faydalar sağlamaktadır.

 

fırat-panjur-sistemleri PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİPanjur sistemleri, kutusu içerisinde bulunan yalıtım malzemeleri sayesinde %30’a varan ısı tasarrufu sağlamaktadır. Fırat panjur sistemlerini kullanan müşterilerimiz ek olarak ödediği panjur fiyatını bir süre sonra sağladığı ısı yalıtımı sayesinde amorti etmekte. Ayrıca PVC panjur sistemleri, diğer malzemelerden üretilen panjur sistemlerine göre panjur fiyatları ve uzun ömürlülük açısından çok daha avantajlıdır.

 

fırat-kepenk-sistemleri PANJUR VE KEPENK SİSTEMLERİKepenk sistemleri, evinizin görünümünü değiştiren ve doğallık katan estetik bir yapıya sahiptir. Kepenk sistemleri de, panjur sistemleri gibi yalıtım açısından pencerenize değer katmaktadır. Aynı şekilde PVC kepenk sistemleri diğer malzemelerden üretilen kepenk sistemlerine göre kepenk fiyatları açısından avantaj sağlamaktadır.

Panjur sistemleri ve kepenk sistemleri yaptırmak isteyen müşterilerimiz, internet sitelerimizde yer alan bayii listesinden kendilerine en yakın üretici bayiimize ulaşarak evlerine en uygun panjur ve kepenk sistemini seçebilir; panjur fiyatları ve kepenk fiyatları ile ilgili detaylı bilgi alabilirler.Bir Cevap Yazın