Sponsor 3.778 0

PVC Pencereler

pvc_pencere-150x150 PVC Pencereler Pencere Avantajları

1.   Yüksek Fayda- Maliyet Oranı

PVC pencere fiyatları uygun olmasının yanısıra kullanım süreleri boyunca düşük maliyet özellikleri sunar. Ahşap bakımı kolay olmasının yanısıra az tamirat gerektirmesi de tercih edilme sebeplerinden biridir. PVC Pencerelerin aksine ahşap pencerelerin düzenli olarak iki yılda bir cilalanması ve beş yılda bir boyanması gerekir. PVC granül ise hem hava şartlarına ve hem de ışığa karşı son derece dayanıklıdır. Düz pvc profil yüzeylerinin bakımı çok kolaydır.  çerçevelerini temizlemek için sıvı deterjan yeterli olacaktır. Toz deterjan ve çamaşır suyu kullanımından kaçınılması gerekir.
pencereler fiyat olarak PVC profiller ile karşılaştırıldığında % 20-30; alüminyum pencereler ise en pahalı seçenek olarak % 30 daha pahalıdır. Pvc Pencere sistemleri, en yüksek enerji tasarrufu potansiyelini müşterilerine sunar ve 50 yıldan fazla kullanım ömürleri olan ürünler çok az bakım gerektirdiği için uzun vadede düşük maliyet sağlar.

2.     Bakımı

Yüksek kalitedeki PVC bakımı kolay olmasının yanısıra az tamirat gerektirmesi de tercih

edilme sebeplerinden biridir. PVC Pencerelerin aksine ahşap pencerelerin düzenli olarak

iki yılda bir cilalanması ve beş yılda bir boyanması gerekir. PVC granül ise hem hava

şartlarına ve hem de ışığa karşı son derece dayanıklıdır. Düz pvc profil yüzeylerinin bakımı

çok kolaydır. Pvc pencere çerçevelerini temizlemek için sıvı deterjan yeterli olacaktır. Toz

deterjan ve çamaşır suyu kullanımından kaçınılması gerekir.

3. Isı-Ses Yalıtımı

PVC pencere tüm doğa koşullarına ve UV ışınlarına karşı koruma gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Alüminyum pencereden 2 kat daha yüksek ısı değerlerine sahip PVC pencere ürünleri evinizi yazın sıcaktan koruduğu gibi kışın da soğuktan korur. En önemlisi dış ortamdaki ses değerlerini minimum düzeye yaklaştırır.

urunler PVC Pencereler

Bir Cevap Yazın