Symbol İstanbul, Karma Konseptte Bir İlk
İnşaat Haberleri 2.737 0

Symbol İstanbul, Karma Konseptte Bir İlk

istanbul-symbol-karden-inşaat Symbol İstanbul, Karma Konseptte Bir İlkKarden İnşaat, Symbol İstanbul Projesi ile bir ilke imza atıyor.

Residance, busidence, alışveriş ve yaşam merkezli karma konsepti ile bu büyük projede tam 176 farklı tipte daire yer alacak. İstanbul’un sembolü haline gelecek büyük proje, 176 farklı tipte daire ile Türkiye’de ve dünyada bir ilk olacak.

İlk defa gerçekleştirilecek olan bu projenin bazı zorlukları da var. Bir katta salon varken, bir üst katında o kısma oturma odası gelebiliyor. Mutfak ve banyolar da değişiklik gösterdiğinden atık su giderleri nedeniyle tüm yapı değişmek zorunda kalabiliyor. İnşaat aşamasında bu tür çeşitli sıkıntılar oluşabiliyor.

Karden İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Paşa Karadeniz  “Çamoğlu Mimarlık ile birlikte sadece bir yaşam alanı değil, trendleri değiştiren, ilkleri buluşturan bir proje gerçekleştirmek istedik. Symbol İstanbul her anlamda böyle bir proje” şeklinde açıklamada bulundu. Bu proje de stüdyo dairenin ovali de, dikdörtgeni de mevcut. Bu seçenekler ile iç dizayn için çözümler üretilebilmekte, böylelikle her metrekare alan değerlendirilerek yaşam standartlartları yükseltilmektedir.

Görünüşe göre, Symbol İstanbul Projesi, sadece yaşam alanı değil, yepyeni trendler de sunacak.

kaynak: yapihaberleri.net

autocad-eğitimi Symbol İstanbul, Karma Konseptte Bir İlk urunler Symbol İstanbul, Karma Konseptte Bir İlk

Bir Cevap Yazın