modüler ofis cam bölme
Mimarlık 618 0

Çağrı İnşaat İle Kaliteli Ofis Bölme

Düz bir geniş alan üzerinde kurulu olan ofislerin daha kullanışlı olması için iyi bir sistemine ihtiyaç vardır. Ofis bölmenin avantajları ise çok sayıda personelin bir arada çalıştığı ortamlarda tasarruflu bir şekilde farklı odacıklardaymış gibi olmalarını sağlamasıdır. Ayrıca sistemleri ile ortamın ısısı da daha kolay artırılabilmektedir. Bölme ofis seçenekleri ihtiyaca ve zevke göre çeşitlilik göstermektedir. Çağrı inşaat firması olarak bizler yapacağımız bölme ofisler ile sizin hem yerden tasarruf etmenizi sağlayacağız hem de az masrafla ofisinizi daha kullanışlı hale getireceğiz.

Ofisinize uygunluğuna göre , bölme duvar, panel bölme, ara bölme sistemleri içinden birisini uygulayabiliriz. sistemleri ofisinize modern bir hava katarken panel bölme ve bölme duvar seçenekleri de çalışanların birbirlerinin dikkatlerini dağıtmasını önleyebilmektedir. Çağrı inşaat ofisinize en kaliteli ofis bölme hizmetini vermektedir. Sizde şirketimize gelerek dilediğiniz bölme ofis seçeneğini seçerek ofisinizi şık ve kullanışlı hale getirebilirsiniz. Ofis ara bölme sistemleri tamamen cam bölme sistemleri şeklinde ya da tamamen ahşap bölme şeklinde olabileceği gibi yarı ahşap yarı cam bölme şeklinde de yapılabilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından takılıp çıkarılabilen ve yer değiştirilebilen ofis bölme sistemleri de yapılabilmektedir. Böylece sıkıldığınız zaman ya da farklı bir fikir aklınıza geldiği zaman dilediğiniz gibi ofis bölmelerinizin yerlerini değiştirebilirsiniz. Üstelik ofis bölme sistemleri sayesinde şirketinize fazla masraf çıkmaz ve çalışma saatlerini durdurmanıza gerek kalmaz. Çok kısa bir sürede ofisiniz dilediğiniz şekilde bölümlere ayrılmış olur. Ofis bölme sistemlerinin birçok avantajı olduğu gibi hiç bir zararı da bulunmamaktadır. Şirketimiz tarafından yapılan ofis bölmeleri sağlıklı, kaliteli ve ısı ile ses yalıtımını sağlayan sistemlerdir. Sizde Çağrı inşaat ile kaliteli ofis bölme sistemlerine kavuşabilirsiniz.

Web: http://www.cagriinsaat.com.tr

0212 659 35 00

0212 659 35 20

0542 605 78 56

İstoç 40 Ada No: 20 Mahmutbey/ Bağcılar

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece katkı değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın