DUMANKAYA İNŞAAT  İNSAN KAYNAKLARI PLANI
İnşaat Kariyer 8.851 0

DUMANKAYA İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI

ik1-285x300 DUMANKAYA İNŞAAT  İNSAN KAYNAKLARI PLANIİK Yöneticisi:  İsmail Öztürk

İK Bölümünün faksı ve e-posta adresi: insan.kaynakları@.com 0216 585 46 46

Bir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı: 100

Eleman ve yöneticilerde aranan özellikler: Personel alımında kriterler pozisyona göre değişmekle birlikte giriş pozisyonları dışındaki pozisyonlar için çalıştığı alanda belli bir deneyime sahip, uzman kişiler tercih ediliyor. Bunun yanı sıra şirket kültürüne uyum sağlayacak, ortak değerleri benimseyecek, çalıştığı alana ve pozisyona uygun yetkinliklere sahip, şirkete katma değer sağlayacağına inanılan kişiler tercih ediliyor.

İş başvurusu ve ilan kaynakları: İş başvuruları secret.cv üzerinden yayınlanıyor. Bununla birlikte şirketin web sitesi www.dumankaya.com’dan ve insan.kaynaklari@dumankaya.com e-mail adresinden de adaylar başvuruda bulunabiliyorlar. Aynı zamanda twitter, facebook ve linkedin gibi sosyal medya alanları da işe alım için kullanılıyor.

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: Yönetici pozisyonları için 16PF kişilik envanteri işe alım sürecinde yer alıyor.

Tanınan sosyal olanaklar ve yan haklar: Servis ve yemek tüm personele sağlanan yan haklardır. Ayrıca pozisyonlar bazında değişen yan hak uygulamaları bulunuyor.

 

Kaynak: Capital Kariyer Kavşağı / 2011

 

DİKKAT!

 Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz.

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.


İnşaat Blogu'na Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (TEMMUZ AYINDA GEÇERLİDİR, kuponların süresi geçmişse ve indirim uygulanmıyorsa iletişim formundan bize mesaj atabilirsiniz. ):

İnşaat Proje Okuma Eğitimi - Mimari/Statik/Mekanik/Elektrik - 50 TL   SATIN AL
İnşaat Projelerinde Metraj, Keşif, Bütçe ve Hakediş Eğitimi - 70 TL   SATIN AL
Tüm Aşamalarıyla İnşaat Eğitimi - AUTOCAD/STA4/EXCEL/PROJECT - 50 TL   SATIN AL
Primavera P6 ve Excel ile Planlama ve Bütçe Analizi Eğitimi- 50 TL   SATIN AL
REVİT Architecture Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
Sta4CAD Eğitimi - 40 TL   SATIN AL
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 60 TL   SATIN AL
MS PROJECT Eğitimi - 60 TL   SATIN AL

Bir Cevap Yazın