Genel 346 1

DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ-NOKTA DUŞAKABİN

Banyonuzda yenilik istiyorsanız dilediğiniz model ve ölçüde Duşakabini, uygun fiyat avantajlarıyla ve taksit seçenekleriyle NOKTA DUŞAKABİN web sitesinden, “Teknesiz cam Duşakabin, Teknesiz mika Duşakabin, Duşteknesi ve küvet kategorisinde farklı ölçü ve modellerde satın alabilirsiniz.

Teknesiz Duşakabinler, Her ölçü ve modelde Kare, Oval, Dikdörtgen ve Düz olarak Nokta Duşakabin firması tarafından yerli malzeme kullanılarak üretilmektedir. Online satış mağazasında fiyatları ve ürün detaylarını inceleyebilirsiniz. Sitede bulunan standart ölçülerin dışında özel ölçü sipariş vermek isteyenler için, özel ölçü iste sekmesi bulunmaktadır. Bu sekmeye satın almak istediğiniz ürünün net ölçüsünü yazabilirsiniz.

NOKTADUS_ANASAYFA_1789X823 DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ-NOKTA DUŞAKABİNÖlçüde problem yaşayabilirim, banyoma uygun olur mu? Ben ölçü alamam gibi düşünüyorsanız, müşteri açıklama kısmına ön keşif talep ediyorum diyerek, ölçünün firma personeli tarafından alınmasını talep edebilirsiniz. Ön keşif (ölçü alımı) İstanbul içi olan ilçelerde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Duşakabin kategorisinde en ucuz fiyatlı ürünler, teknesiz Olan Modelleridir. Teknesiz olan ürünler zemin üzerine ve ya hafif bir yükselti yaptırılıp yükseltinin üzerine montaj yapılmaktadır. Zemin üzerine montaj istemeyip, Yükselti (set) Yaptırmayı Talep edenler için, Küçük bir ek ücretle, 3cm yüksekliğinde 5cm genişliğinde Mermer üzerine veya alternetif olarak profil üzerine duşakabin montajı yapılmaktadır.

M_KA_DU_AKAB_N_NKE_F DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ-NOKTA DUŞAKABİNTakım halinde duştenesi ve duş kabini dahil ürün satın almak isteyenlere, Cam Duşakabin ve Mika duşakabin modelleri Takım halinde sunulmaktadır. Uygun fiyatlarla www.noktadusakabin.com internet adresinden İnceleyebilir ve Online mağazadan kolayca sipariş verebilirsiniz. Desenli cam tercih edenler için 30 farklı desen seçeneği ve füme renkte seçenekler mevcuttur.

Tekneli duşakabin alırken,dar banyolarda dahi kurulumunun yapılabilmesi İçin, net ve doğru şekilde ölçü alınması gerekmektedir. Unutmayın; banyonuzun dekorunu tamamlarken, sadece gözünüze hoş gelenleri değil, işlevlerini yerine getirecek ölçüde  ürünleri seçmeniz rahat ve zevkle kullanacağınız duşakabinlere sahip olmanın en önemli adımıdır. Duşakabin fiyatları da seçim yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar arasında gelir. Duşakabinlerle ilgili her ihtiyacınıza cevap sunacak ürün seçeneklerine tek tıkla ulaşıp, en ucuzu en kolay şekilde Nokta Duşakabin alışveriş sitesinden sipariş verebilirsiniz.

dusakabin_altina_mermer DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ-NOKTA DUŞAKABİN

hakedis-metraj-egitimi DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ-NOKTA DUŞAKABİN autocad-sta4cad-egitimi DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ-NOKTA DUŞAKABİN


“DUŞAKABİN FİYATLARI VE MODELLERİ-NOKTA DUŞAKABİN” üzerine 1 yorum

  1. Adnan ildes dedi ki:

    Teknesiz kabin yastirsam dışarı su çıkmasını nasıl engelliyorsunuz vede fiyatlari ne kadara

Bir Cevap Yazın