Elektriğinizi 220 Plus’a Taşıyın, Tasarruf Edin!
Sponsor 1.852 0

Elektriğinizi 220 Plus’a Taşıyın, Tasarruf Edin!

elektrik-taşıma Elektriğinizi 220 Plus'a Taşıyın, Tasarruf Edin!

Elektrik tüketicilerini sevindiren yeni bir trend olan elektrik taşımaimkanından faydalananların sayısı her geçen gün artmaktadır.

Peki “ Taşıma” nedir?

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu (EPDK), serbest tüketicilere ihtiyacı olan elektriği istediği yerden temin etmesine imkan tanıyor. Böylece tüketici ister evi, isterse iş yeri için olsun kendi elektrik tedarikçisini kendisi seçebiliyor.

Serbest Tüketici Nedir?

Yıllık elektrik tüketiminiz 4500 kWh ise, yani aylık elektrik faturanız yaklaşık 147 TL ve üzerinde ise, EPDK sizi serbest tüketici olarak tanımlıyor ve  imkanından faydalanabiliyorsunuz.

220-plus-elektrik-taşıma Elektriğinizi 220 Plus'a Taşıyın, Tasarruf Edin!

Elektrik Taşımanın Sağladığı Faydalar Nelerdir?

Elektriğini taşımak isteyen tüketiciler, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti sunan 220PLUS’la kendilerine uygun bir tarife seçerek tasarruf sağlayabilirler. Standart tarifeçevre dostu tarifezamsız tarife gibi alternatiflerle 220PLUS size en uygun tarifeyi sunmaktadır. Böylece  elektriği indirimli elektrik tarifeleri ile kullanabilir, yanlış fatura derdinden kurtulabilir, uçak biletinden alışverişe, özel sigortadan dergi aboneliklerine pek çok ekstra 220PLUS avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Eviniz için 220PLUS’ın size sunduğu tarifelere 220PLUS Ev Elektrik Tarifeleri, iş yeriniz için ise 220PLUS İşyeri Elektrik Tarifeleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

220PLUS Plus Aboneliği İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Serbest tüketiciyseniz, fatura borcunuz yoksa ve dijital sayaca sahipseniz sizde 220PLUS abonesi olabilir, 220PLUS’ın ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz. Elektrik aboneliği taşıma sayfasında 220PLUS aboneliği ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 

hakedis-metraj-egitimi Elektriğinizi 220 Plus'a Taşıyın, Tasarruf Edin! autocad-sta4cad-egitimi Elektriğinizi 220 Plus'a Taşıyın, Tasarruf Edin!


Bir Cevap Yazın