Sponsor 121 1

Eminevim ile Faizsiz Ev Kredisi Kullanmadan Ev Almak Mümkün

Günümüz koşullarında ev sahibi olmak isteyenlerin büyük bir kısmı bankalar aracılığı ile konut kredilerine başvuru yapıyor. Bilindiği üzere bankaların konut kredilerinin yüksek faiz oranları, kredi ile ev almak isteyen kişileri oldukça düşündürüyor. Eminevim ile faizsiz ev kredisi kullanmadan peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Yaklaşık 50 yıldır sunmuş olduğu hizmetleri ile pek çok kişiyi ev sahibi yapan Eminevim’in avantajlı uygulamalarından yararlanmak çok kolay. Eminevim, aslında basit bir sisteme dayanıyor. Faiz ödemeden ev almak isteyen kişilerin bir araya gelerek yaptıkları ödemeler, sistem içerisine dahil olan kişileri tek tek ev sahibi yapıyor. Peşinat ve faiz ödemeden ev sahibi olmak isteyenler Eminevim sistemi ile faiz ödemeden ev sahibi oluyor!

Dayanışmanın temel alındığı Eminevim’de hiçbir faiz ödemeden üstelik sistemin sağladığı avantajlardan yararlanarak faizsiz ev kredisi gibi kredi seçenekleri ile uğraşmadan, bütçenize uygun olarak yaptığınız seçimlerle ev sahibi olabilirsiniz.

Faizsiz Ev Alma Yöntemleri Eminevim’de

Eminevim-ile-Faizsiz-Ev-Kredisi-Kullanmadan-Ev-Almak-Mümkün Eminevim ile Faizsiz Ev Kredisi Kullanmadan Ev Almak MümkünKurmuş olduğu sistemle ev almak isteyen herkes bu sisteme dahil olabiliyor. Öncelikli olarak ev almak isteyen kişi satın almak istediği evin değerini beliyor. Sonrasında aylık yapabileceği ödeme miktarına göre 60 aydan 120 aya kadar olan vade seçeneklerinden birini seçiyor. Örneğin, vade sürecini 120 ay seçen bir kişi, sistem içerisinde 120 kişi ile yola çıkıyor. Her ay gruba dahil olan kişilerin yatırdıkları kredi tutarı bir ev parasına tekamül ediyor. Noter huzurunda yapılan kura ile sıralama sonucunda her ay grup içerisindeki bir kişiye ev alınıyor. Evini ilk aylarda alan kişiler belirledikleri taksit miktarından bir miktar daha fazla para ödeyerek geride kalan kişilerin kredi ödemesine destekte bulunuyor. Böylece henüz evine kavuşmamış ve sırada bekleyen kişiler daha az miktarda kredi ödüyorlar. Sistemde faizsiz konut kredisi ile ev sahibi olacak kişiler ortaya çıkan dayanışma ile hem faiz ödemeden hem de eminevim-234 Eminevim ile Faizsiz Ev Kredisi Kullanmadan Ev Almak Mümkünbütçesini zorlamadan ev sahibi olabiliyor.

Eminevim ile Kolayca Ev Sahibi Olun

Faiz ve peşinat ödemeden Eminevim el birliği sistemine dahil olan kişiler, faiz ve peşinat ödemedikleri için hem maddi hem de manevi olarak büyük bir rahatlık içerisinde ev sahibi olabiliyor. Konut sahibi olmak isteyenlerin en uygun ev kredisi arayışlarına son veren ev alma yöntemleri sunan Eminevim, herkesi ev sahibi yapmayı amaçlıyor. Müşterileri aylık ödemelerinde zorluk yaşadıkları takdirde ise 6 aya varan kredi dondurma imkanından yararlanarak ekonomik darlık çekmeden ev alma süreçlerine devam edebilme imkanı tanıyor. Ekonomik olarak olumlu bir süreç söz konusuysa kişi taksitlerini olumlu farkla ödeyebiliyor ya da mevcut ödeme miktarını tamamen kapatarak evine daha erken kavuşabiliyor.

Tamamen dayanışma sistemine sahip olan Eminevim’de kişilerin hakları hukuksal olarak korunurken ev teslimatını alan kişilerin evleri borçları bitene kadar ipotek altında tutuluyor. Böylece henüz evini almamış kişilerin hakları da korunmuş oluyor. Yıllardır piyasa da güvenilirliği ile de bilinen Eminevim, 37 binden fazla konut referansına da sahip oluyor.

Sizler de bütçenize en uygun ev alma yöntemini belirleyerek Eminevim’in faizsiz ve peşinatsız ev sahibi yaptığı kişiler arasına girebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirdeki Eminevim şubelerine bizzat gidebilir ya da internet sitesi üzerinden bilgi alıp sisteme online başvuru yapabilirsiniz.

 


“Eminevim ile Faizsiz Ev Kredisi Kullanmadan Ev Almak Mümkün” üzerine 1 yorum

  1. Anıl dedi ki:

    Peki benim sıram kurada 80. Çıktı diyelim. Almak istediğim evin fiyatı ilk ay 250 bin iken sıra bana geldiğinde 400 bin olduysa mağdur olmazmi yim?

Bir Cevap Yazın