Sponsor 393 0

HAVUZ, SAUNA VE HAMAM YAPIMI

Geçmişten geleceğe insanoğlu daima suya istek duymuştur. Firmamız sizlere her jenerasyona uygun üstün hizmetleri sunarak arka bahçenizi veya evinizi baştan yaratmanıza yardımcı oluyor. Sizler de arka bahçenizi ve evinizi harika bir alternatif su dünyası haline getirebilir, havuz, sauna, Türk hamamı gibi seçeneklerle de evinizi taçlandırabilirsiniz.

EVİNİZİ BAŞTAN YARATIN

HAVUZ

Eminiz ki herkes evinde özel bir rahatlama alanı oluşturmak istemiştir. Firmamız sizlere sunduğu üstün hizmet ile su dünyasına yeni bir bakış açısı kazanmanıza yardımcı oluyor. Muhteşem ferahlama hissi ve hazır bir spor alanı için havuz yapımından faydalanabilirsiniz. Havuz, insanların spor, rahatlama ve dinleme olarak tercih ettikleri ilk seçenektir. Firmamızın sizlere özel ebat ve boyutlarda tasarlamış olduğu üstün peyzaj mimarisi su severlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Öncelikle havuz yapımında sizlerinde uygun gördüğü bir alan seçilmekte ve uzman bir ekip tarafından belirlenen alan kazılmaktadır. Kazım aşamasının hemen ardından havuz alanı düzleştirilir. Düzleştirme havuzda kritik noktalardan biridir. Peyzaj mimarisinin en gözde eserlerinden biri olan havuz yapımında diğer adım ise tabanına beton dökümü ve akabinde kenarlara izolasyon sağlayan plakalar döşemektir. Üstün kalitedeki malzemelerle havuza şekil verilir ve havuz astarı adı verilen madde ile suyun havuz içerisinde sabit kalması sağlanırken, havuz mavi rengi alır. Sizler de bu şahane üstün hizmetten hemen faydalanabilirsiniz.

 

BİR KÜLTÜRDEN DAHA FAZLASI

TÜRK HAMAMI

Modern dünyada insanların vazgeçilmezi olan hamam asırlardır bir kültür olarak devam etmektedir. Hamamın bulunuşu insanların hijyene ve temizliğe olan düşkünlüğünden kaynaklıdır. Tarihte temizlik açısından önemli bir yere sahip olan hamamların tamamen bir kültür oluşumu haline gelmesinde en büyük etmen elbette Türk Hamamı’dır.  Firmamız tarafından en kaliteli ürün ve malzemeler kullanılarak tasarım harikası bu mimariye sizler de evinizde yer verebilirsiniz. Otuma- yıkanma yeri, göbek taşı gibi bölümleri ve özel tasarımlarıyla firmamız Türk Hamamı yapımında daima sizlerle. Hem sizlere rahatlama, dinlenme ve temizlik fırsatını sunan bu harika yapıtlar, sıcak su ile kendinizi şımartmanızı sağlayacaktır. Sizler de sıcak suyun hazzını zirvede yaşayarak Türk Hamamı yapımından faydalanabilirsiniz.

SAUNA

Sıcak bir rahatlamada başka alternatif seçenek arıyorsanız sizlere saunayı önermekteyiz. Sauna sizlere dinlenmekten daha fazlasını sunarak rahat bir nefes almanızı sağlayacaktır. Vücudunuzun su dengesini sağlayacak ve vücut sıcak soğuk dengenizi ayarlamanızda yardımcı olacaktır. Evinize özel bir tasarım harikası olarak sauna yapımına başvurabilirsiniz. Genel olarak dış kısmında estetik amaçlı ahşap kullanılmakta ve evinize bir tasarım harikası daha katarken, kendinizi şımartmayı da elden bırakmayabilirsiniz. Firmamız sizlere en kaliteli malzeme ve uzman ekip kadrosuyla her zaman yardımcı olacaktır.


Bir Cevap Yazın