İMDAP : İnşaat Mühendisliği Deneyim Aktarma Projesi
Tecrübe Konuşuyor 3.019 0

İMDAP : İnşaat Mühendisliği Deneyim Aktarma Projesi

imdap-150x150 İMDAP : İnşaat Mühendisliği Deneyim Aktarma ProjesiİMDAP, İnşaat Mühendisliği Deneyim Aktarma Projesi’nin kısaltmasıdır.

Peki nedir İMDAP ?

Bu proje İnşaat Mühendisi Yusuf Yıldız tarafından hayata geçirilmiş, inşaat mühendisliği öğrencilerinin ve yeni mezun inşaat mühendislerinin sektöre dair sıkça sordukları sorulara cevap arayan, tecrübe paylaşımını amaçlayan bir projedir.

İMDAP Nasıl Bir Sistemdir ?

Google dökümanlar hizmetinden faydalanılarak hazırlanmış bir sanal forum ile çalışan bu proje sayesinde,  inşaat mühendisleri, hazırlanmış soruları cevaplayarak, bu sorulara cevap arayan öğrenci ve yeni mezun arkadaşlara yol gösterebileceklerdir. Sorular bu forum üzerinden cevaplanacak ve cevaplar bu adreste yayınlanacaktır. Böylece bu tecrübe deposundan herkes faydalanabilecektir.

Siz Bu Proje İçin Neler Yapabilirsiniz?

  • Soruları cevaplayıp formu dolduarak
  • İmdap projesini internet üzerinde gezindiğiniz sektörel sitelerde ve sosyal ağlarınızda paylaşarak bu projeye destek olabilirsiniz.

 

Kaynak: İMDAP

Sayın Yusuf Yıldız’a bu projesi için teşekkürler.

 

 

 


hakedis-metraj-egitimi İMDAP : İnşaat Mühendisliği Deneyim Aktarma Projesi autocad-sta4cad-egitimi İMDAP : İnşaat Mühendisliği Deneyim Aktarma Projesi


Bir Cevap Yazın