Duyurular 73 0

İnşaat Mühendisi, Mimar, Tekniker ve Öğrenciler için Kitap Çekilişi

Merhaba değerli takipçilerim,

 

#evdekal oku demiştim, bu konuda bir de sizlere destek olmak istedim :) Seçkin Yayıncılık – İnşaat Blogu ortak çalışması olan çekilişte, 5 şanslı arkadaşa kapsamında sunulan ve özenle seçilmiş 5 faydalı kitaptan birisini ediyoruz.

Çekilişe aşağıdaki linkten, çekiliş kurallarını okuyarak katılabilirsiniz.

 

İnstagram sayfamı takipte kalınız, eğitim, teknik kalem, mini inşaat malzemeleri vb. daha pek çok süpriz çekilişler gelecek :)

 

İyilik et denize at, balık bilmezse Halik bilir

 

Teşekkürler Seçkin Yayıncılık : https://www.seckin.com.tr/

 

 

View this post on Instagram

 

🎁🎊#Evdekal ozel cekilisimizde mesleki gelisimine önem veren ve aşağıdaki şartları yerine getirmiş tam 5 şanslı takipcimize @seckinyayincilik katkılarıyla gönderimizde gorselleri yer alan kitaplardan istedigi 1 kitabi hediye ediyoruz🤗 👇👇👇 ________________________________________ ☝️Katılım Şartları : 👉Bu gonderiyi begenmek😍 👉Bu gönderiye 2 arkadasinizi etiketleyerek yorum yapmak (gercek ve tanidiginiz kisiler olmali. 2 kisi etiketli olmayan yorumlar gecersizdir)✏ Her yorum 1 cekilis hakki! Yani ne kadar bol yorum o kadar şans 😉 👉 @insaatblogum ve @seckinyayincilik sayfalarını takip ediyor olmak📌 ________________________________________ 👉Çekiliş @insaatblogum instagram sayfamizda geçerlidir. Diger sosyal aglarimizda yapilan paylasimlar bilgi amaçlıdır. Oradaki yorum ve beğenilerin gecerliligi yoktur. ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: 🤙Kazanma şansınızı artırın: 💪 2 arkadasinizi etiketlediginiz her yorum bir katilim hakkidir, ne kadar cok yorum o kadar şans!🤑 Cekilis baslangici : 19.04.2020 Cekilis bitisi : 25.04.2020 Kazananlar cekilis bitisine muteakiben yine Instagram sayfamizdan 26.04.2020 tarihinde duyurulacaktır. Bol sans 😍 #inşaat #şantiye #inşaatmühendisliği #inşaatmühendisi #mimar #mimari #mimarlık #insaat #santiye #insaatmuhendisi #insaatmuhendisligi #mimarlik #insaatteknikerligi #çekiliş #teknoloji #muhendis #mühendislik #mühendis #mühendislik #betonarme #statik #mukavemet #yapı #inşaatmalzemeleri #beton #icmimar #içmimar #icmimarlik #içmimarlık #peyzaj

A post shared by İnşaat Blogu (@insaatblogum) on

 

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.


İnşaat Blogu'na Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (MAYIS AYINDA GEÇERLİ):

Tüm Aşamalarıyla İnşaat Eğitimi - AUTOCAD/STA4/EXCEL/PROJECT - 50 TL SATIN AL
İnşaat Projelerinde Metraj, Keşif, Bütçe ve Hakediş Eğitimi - 70 TL SATIN AL
Primavera P6 ve Excel ile Planlama ve Bütçe Analizi Eğitimi- 50 TL SATIN AL
REVİT Architecture Eğitimi - 50 TL SATIN AL
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL SATIN AL
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL SATIN AL
Sta4CAD Eğitimi - 35 TL SATIN AL
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL SATIN AL
MS PROJECT Eğitimi - 50 TL SATIN AL

Bir Cevap Yazın