Sponsor 91 0

Vero Concept – İzmir Mimarlık Ofisi

Mimari ve iç mimari mesleğinde en iyi firmaları bir araya getiren İzmir, mimarlık ofisleri ile dikkat çekmektedir. İl içerisinde hem kalitesiyle, hem de çıkardığı işlerin özgün ve hayranlık uyandırıcı olmasıyla Vero Concept, her geçen gün daha da gözde olmaktadır. İnsanlar arasında büyük bir popülerlik yakalayan bu firma, ortaya çıkardığı işlerin bu zamana kadar yapılmış en farklı işler olmasıyla pek çok övgüyü hak etmektedir. Bu zamana kadar çeşitli konut, villa, ofis, hastane, tıp merkezi projeleri, otel, okul ve restoranlar inşa etmiş, inşa ettiği her bina ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır. Bu nedenle İzmir mimarlık ofisleri denildiği zaman akıllara gelen ilk isim Vero Concept Mimarlık olmaktadır.

Gelişmiş ve modern binaların usta isimlerinden olan mimar Emre Öztürk ve Gonca Ateş Öztürk yöntemiyle kurulan bu şirket, her geçen gün faaliyet alanlarını genişleterek, insanların refahını sağlayacak daha yeni ve modern binaların inşasında görev yürütmektedirler. Öyle ki firma sahiplerinin İzmir ili ve ilçeleri başta olmak üzere, Türkiye’nin çeşitli yerleri ve yurtdışında da çok değerli binaların tasarımlarında görev yaptıkları gözlemlenmiştir. Her zaman çağdaş bir bakış açısı ile tamamen insanların konforuna katkıda bulunan Vero Concept İzmir mimarlık, estetik görünüm ve ihtiyaçları birleştirerek ortaya sanatsal eserler koymak konusunda çok başarılıdır. Bağımsız mimarı çalışmaları isteyen herkes firmanın olanaklarından mutlaka faydalanmalıdır.

Vero Concept mimari ve iç mimari projeleri ve proje detayları hakkında daha detaylı bilgi almak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.vero-concept.com/

insaatblogum_instagram Vero Concept - İzmir Mimarlık Ofisiinsaat_mobil_uygulamasi Vero Concept - İzmir Mimarlık Ofisi

Bir Cevap Yazın