Sponsor 1.011 kez görüntülendi. 1

Aktüel ürün kataloglarını takip etmenin kolay yolu

Merhaba değerli dostlar. Bugün sizlere market zincirlerinin haftalık düzenlediği aktüel ürünlere ait katalogları takip etmenizi kolaylaştıracak bir siteden bahsedeceğim. .org sitesi Türkiye’nin en büyük market zincirleri olan Bim, A101, Şok , Diasa marketlere ait kampanyalı ve indirimli ürünlerin duyurulduğu katalogları mağazaya gitmeden tek bir merkezden takip etmenizi sağlıyor.

Ülke genelinde binlerce mağazası bulunan Bim her hafta Cuma günü satışa sunduğu ürünlerle birçok kişinin beğenisini kazandı. Elektronik ürünlerden beyaz eşyaya kadar pek çok ürün grubunun satıldığı bim aktüel kampanyasını 1 hafta öncesinden takip ederek ürünler bitmeden sahip olabilirsiniz. Kampanyabul.org sitesi aktüel ürün kataloglarını 1 hafta öncesinden ziyaretçilerine sunarken uzman editörler satılacak ürünler hakkında detaylı bilgilere yer veriyor. Daha önce ürünleri alan müşteriler yorum bölümünde ürünle ilgili memnuniyet ve şikâyetlerini dile getirebiliyor.

Kampanyabul.org sitesinde yüzlerce firmanın kampanyalar ve fırsat duyurularını takip edebilirsiniz. Market kampanyalarından, otomobil kampanyalarına kadar pek çok sektörde haberlerini ilk öğrenen siz olacaksınız. Ürün tavsiyeleri bölümünde popüler ürünler inceleme altına alınarak en ucuz fiyatı veren firma tespit edilerek sizlere sunuluyor. Kampanyabul.org sitesi haber sitesinin ötesinde alışverişleriniz öncesi ziyaret etmeniz gereken rehber niteliğinde bir site.

“Aktüel ürün kataloglarını takip etmenin kolay yolu” üzerine 1 yorum

  1. Mustafa Yılmaz dedi ki:

    Site çok hoşuma gitti teşekkü ederim. Bim kataloglarının tamamını bulabileceğim bir site arıyordum.

Bir Cevap Yazın