Sponsor 13.933 kez görüntülendi. 0

Bursa’nın Sesi : Bursadabugun.com

’nın haber portalı bursadabugun.com sadece haberde değil pek çok konuda Bursalıların ilgi odağı olmaya devam ediyor. Okuyucularıyla interaktif etkileşimini değerlendirerek yeni projeler oluşturan bursadabugun.com, okuyucu istekleri ve talepleri çerçevesinde yepyeni projelerle ve içeriklerle okuyucularıyla buluşuyor. İşte bu projelerden sadece birkaçı:

RÜYA TABİRLERİ: bursadabugun.com özellikle bayan okuyucularının istediği rüya tabirleri modülünü de yayına aldı. Rüyasında balık gören, uçtuğunu gören, para görenler bunun ne anlama geldiğini artık merak etmesin. Çünkü bursadabugun.com artık tüm rüyaların içerikleri ve yorumlarıyla okuyucularıyla buluşuyor.

ASTROLOJİ: bursadabugun.com okuyucularının isteği çerçevesinde her gün güncel burç yorumlarıyla okuyucularıyla buluşuyor. Koç burcu, boğa burcu, ikizler burcu, yengeç burcu, aslan burcu, başak burcu, terazi burcu, akrep burcu, yay burcu, oğlak burcu, kova burcu ve balık burcu artık güne başlamadan bursadabugun.com sitesinden günlük burçlarını okuyabilecekler.

NÖBETÇİ ECZANELER: Bursa’da Nöbetçi eczane arayanlar: Artık en yakın eczane bilgisayarınızda, tabletinizde ve cep telefonunuzda. bursadabugun.com nöbetçi eczaneleri her gün doğru ve eksiksiz bir şekilde tüm platformlarda siz okuyucularıyla buluşturuyor.

SİNEMALAR: bursadabugun.com okuyucuları sinema gündemini de en güncel ve en doğru haliyle sitelerinden takip ediyorlar. Vizyonda olan ve vizyona gelecek olan tüm filmler, tüm kadrolarıyla, konularıyla ve fragmanlarıyla bursadabugun.com sitesinde… Ayrıca Bursa’daki tüm sinema salonlarında hangi saatte hangi filmin oynadığını öğrenmek istiyorsanız bursadabugun.com’a bakmanız yeterli. Elbette aradığınız sinemanın adresini ve telefon numarasını da bursadabugun.com’da bulabilirsiniz.

GÜNLÜK GAZETELER: Her gün Türkiye’de ve Bursa’da yayınlanan tüm günlük gazetelerin birinci sayfalarına göz atmak istiyorsanız bursadabugun.com adresine girmeniz yeterli olacaktır. Tüm gazetelerin birinci sayfaları kolay ve kullanışlı okuma biçimleriyle haber siteniz bursadabugun.com’da…

LİG FİKSTÜRÜ: Haftanın maçları neler? Önümüzdeki hafta hangi maçlar oynanacak? Geçmiş maçların sonuçlarını ve tüm maçların sonuçlarını siteniz bursadabugun.com’da bulabilirsiniz.

SÜPER LİG PUAN DURUMU: Süper Lig’de şampiyon kim olacak? Kim kaç puanda? Hangi takım kaç maç oynadı? Puanlar nedir? İşte Türkiye Süper Lig’de tüm takımların detaylı analiziyle birlikte puan durumları. bursadabugun.com yine en pratik haliyle Süper Lig Puan Durumu’nu siz sevgili okuyucularıyla buluşturuyor.

Bir Cevap Yazın