İnternet 37 kez görüntülendi. 0

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimini Öğrenerek Dijital Çağa Uyum Sağlayın

Türkiye’de her gün yaklaşık 44 milyon kullanıcı sosyal medya hesaplarında aktif oluyor ve bu kişiler günlerinin ortalama 2 saat 48 dakikasını sosyal medyada geçiriyor. İstatistikler böyle olunca sosyal medya büyük bir pazar haline geliyor ve firmalar da daha fazla müşteriye ulaşabilmek için dijital dünyadan ve sosyal medyadan yararlanmaya çalışıyorlar. Bu şartlar dolayısıyla dijital pazarlamanın ve sosyal medya yönetiminin önemi ortaya çıkıyor.

 

Konu dijital pazarlama olunca gözlerin çevrilmesi gereken ilk nokta, Campus Online’ın TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi (TOBB ETÜ) ile imzaladığı protokol sayesinde ortaya koyduğu Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı’dır.

 

dijital-pazarlama-1024x362 Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimini Öğrenerek Dijital Çağa Uyum Sağlayın

Marka büyüme stratejilerini ve reklam yönetimi becerilerini geliştirmeye yönelik olarak hazırlanan bu eğitim sayesinde, sosyal medya platformlarını daha detaylı bir şekilde tanıyacak, her bir platform için hedef kitle araştırması ve incelemesi ile ilgili bilgi edinecek, reklam stratejileri geliştirmeyi ve online kriz yönetimini öğrenecek, dijital pazarlama ve sosyal medya yönetimi hakkında daha birçok yetkinlik kazanabileceksiniz.

 

Programın online olarak hazırlanması sayesinde, video içerikli eğitimleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerden izleyebilir, programın sonunda ise belirttiğiniz adrese kargoyla gönderilen üniversite onaylı ve ıslak imzalı sertifikanızı cvnize ekleyebilirsiniz.

 

Bu programa; kurumların iletişim ve halkla ilişkiler çalışanları, sosyal medya uzmanı olmak isteyen sektör çalışanları, sosyal medya iletişimini kurumsal hizmet olarak alan şirket/marka yöneticileri, sosyal medyayı yeni reklam ve tanıtım mecrası olarak gören ve bu alanı aktif olarak kullanmak isteyen kurum çalışanları, dijital hikaye ve içerik geliştirmekte uzman olmak isteyenler ile sosyal medyaya ilgi duyan ve uzmanlaşmak isteyen herkes önkoşulsuz katılabilir.

 

Campus Online ve TOBB ETÜ işbirliğiyle hazırlanan online Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Yönetimi Sertifika Programı’nı daha ayrıntılı bir şekilde incelemek için hemen tıklayın!

Bir Cevap Yazın