İnternet 47 kez görüntülendi. 0

En Güzel Sözler, Hep Güzel Sözler’de

Hep Güzel Sözler

Hayatımız boyunca birden fazla olay ve durumlarla karşı karşıya kalıyor ve bunlar sonucunda belirli duygularla karşı karşıya kalıyoruz. Bu duygular öfke de aşk da mutluluk da keder de olsun hepsiyle siz de edebiyat yoluyla baş edilebileceği düşüncesindeyseniz www.hepguzelsozler.com tam size göre bir site olacaktır.

Site Hakkında

Sitede yer alan farklı konu başlıkları ve zengin içerikleriyle her an sizlerin hissedip de dile getiremediğiniz kelimeleri ve cümleleri bulup ünlü ve değerli yazarların yazılarından kitapların bulup belirli konu başlıklarıyla toplayarak sizlerin huzuruna sunmaktadır. Güzel sözler ve güzel şiirlerle karşılaşmak ve duygu yoğunluğunuzu biraz da olsa hafifletmek isterseniz bu site tam da siz göre.

Yalnız sitede ve uygulamada sadece üst seviyede yer alan örnek alıntı ve yazılar yoktur. Hoş bir tebessümle okuyabileceğiniz eğlenceli yazılarda yer almaktadır. Her alıntı arkası pastel tonlarda olan arka planın üzerine siyah renkle yazılmış yazılarla sizlere sunulmaktadır.

Hep Güzel Sözler Sitesi İçerikleri

Site de yer alan onlarca başlık vardır. Her duyguya göre derlenmiş özel yazarların veya anonim olan hoş sözlerin uzunca bir yazı boyunca toplanmış olması sizi tercih etme açısından da oldukça rahatlatacaktır. Zira sitede arkadaşınıza iltifat etmeniz gerektiğinde ulaşmanız gereken güzel sözler, isyanınıza bastıracak güzel sözler, mutluluk içeren güzel sözler, öfke ile ilgili sözler gibi 40 bölümden oluşan ve her sayfada yaklaşık 10 başlığın olduğunu da belirtmek isteriz.

Bu konu başlıklarının yanında Tuncel Kurtiz’ den Ahmet Hamdi Tanpınar’ a kadar birçok değerli ismin de birbirinden değerli yazıları vardır. Örneğin Tanpınar’dan ‘’ Cahilsin; okur, öğrenirsin. Gerisin; ilerlersin. Adam yok; yetiştirirsin, günün birinde meydana çıkıverir. Paran yok; kazanırsın. Her şeyin bir çaresi vardır. Fakat insan bozuldu mu, bunun çaresi yoktur’’ Alıntısını okuyup kendinizi daha da geliştirmeniz gerektiğini kendinize hatırlatabilirsiniz.

Ya da yine Tanpınar’ ın ‘’ Gülüşü bana kaybettiğimi sanığım her şeyi bir lahzada iade etti’’ sözünü sevdiğiniz bir insana göndererek Ona olan sevginizi hoş kelimelerle dile getirebilirsiniz. İşte edebiyat böyledir, güzel sözlerle insanın ruhunu temizler.

Siz de böyle bir arınmaya başlamak için www.hepguzelsozler.com’a girebilir ya da güzel sözler uygulamasını indirebilirsiniz.

E-Söz Güzel Sözler Uygulaması

güzel-sözler-uygulaması-300x225 En Güzel Sözler, Hep Güzel Sözler'deSitemizin her daim kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bir de uygulaması söz konusudur. Site de bulunan her söz birebir uygulamada da vardır. Sizler de ücretsiz olarak bu uygulamayı indirebilir, edebiyat yüklü dakikalarla kendinizi ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Edebiyat, hayatımızın yapı taşları arasında olmalı diye düşünenlerdeniz. Her insan günün belirli saatlerinde şiirler, roman ve hikayeler okumalıdır. Okumalı ki toplum gelişsin, ilerlesin ve insan ilişkilerimiz ve kendimizle olan bağımız kopmasın tam tersine güçlensin. Kitap okuma alışkanlığınız yok ise www.hepguzelsozler.com’a girerek veya e-söz uygulamasını indirerek belirli yazarların kitaplarından alınan yazıları okuyup o kitabı edinerek işe başlayabilirsiniz.

 

ingilizceturkce En Güzel Sözler, Hep Güzel Sözler'de

Bir Cevap Yazın