Kaliteli Backlink Satışı
Sponsor 43 kez görüntülendi. 1

Kaliteli Backlink Satışı

Sitenizin SEO açısından ve almış olduğu trafik açısından son derece büyük önem taşıyan backlink desteği, yanlış yerden ve yanlış bir siteden alınırsa, tahmin ettiğiniz sonuçların dışında olumsuz birçok durumla karşılaşmanız mümkündür. Bu nedenle nasıl ki SEO konusunda Google kriterlerini önemsiyorsak, backlink konusunda da mutlaka bu kriterleri göz önünde bulundurmalıyız.

Doğal Backlink Alma

Kaliteli backlink satışı konusundaki en önemli faktörlerden biri, doğal backlink alabilmektedir. Parayla satın alınan ya da iki site arasında karşılıklı olarak yapılan backlinkler, Google tarafından daha çabuk algılanabilmektedir. Google, yapay backlinklere karşı adeta savaş açmış ve bu konuda Penguen algoritmasını geliştirerek, böyle uygulamalara karşı sitelerin deyim yerindeyse cezalandırılmasını amaçlamıştır. Doğal backlink almak son derece zor bir olaydır ancak imkansız değildir. Bu konuda ilk yapmanız gereken, güncelliği devam eden ancak güncel olarak bilgi bulmanın zor olduğu bir konu bulmaktır. Bu konu hakkında hemen yazı yazmaya başlarken, rakiplerinizi iyi bir şekilde analiz edip, bu konuda ilk sırada çıkan rakibinizi alt etmeniz gerekmektedir. Bu rakibinizin yazısına göz atarak, daha iyi ve daha işe yarar bir yazı çıkarmalısınız. Sonrasında ise zaten birçok sitede bu konuda hakkında kaynak olarak görünecek, bazı kişilerin yazınızdan memnun kalması nedeniyle backlink alacaksınız.

Ücretsiz Backlink Araçları

Günümüzün kaliteli backlink satışı konusunda analiz yapabileceğiniz en önemli ve en güzel platformlarından biri olan Opensite Explorer, sizlere backlink adına birçok bilgiyi ve veriyi sunmaktadır. Bu platform içerisinde hangi sitelerin nerelerden backlink aldığını ve bu sitenin kimlere backlink verdiğini görebilirsiniz. Eğer bir konu hakkında ciddi anlamda son derece gelişmiş bir yazı hazırladığınızı düşünüyorsanız, backlink verenler kısmından bir site sahibiyle iletişime geçebilirsiniz. Bu site sahibine iyi bir şekilde e-mail hazırlayıp, sitenize neden backlink vermesi gerektiğini ifade edebilirsiniz. Bu sayede sitenize son derece kaliteli bir backlink satın alım işlemi uygulayabilirsiniz.

Backlink Konusundaki Diğer Öneriler

Backlink alma konusundaki her türlü kandırmacayı Google anlayabilmekte ve bu konuda site sahiplerine ağır cezalar verebilmektedir. Parayla backlink almak, aslında bazı zamanlarda işe yarayabilmektedir. Ancak çoğu zaman Google tarafından yakalanmakta ve Google ya bu işlemlere ceza vermekte ya da hiçbir şekilde görmemezlikten gelmektedir. Bu durumda paranızın boşa gitmesine neden olmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak ve gerçekten kaliteli backlink satışı yapabilmek adına, sitenizi son derece faydalı ve güzel içeriklerle doldurabilir, bu sayede kaliteli bir backlink almaya doğal yollardan hak kazanabilirsiniz.

“Kaliteli Backlink Satışı” üzerine 1 yorum

  1. Yazıcılar Nakliyat dedi ki:

    Sizler sayesinde googleda üst sıralara yükseliyoruz teşekkürler

Bir Cevap Yazın