Sponsor 31 kez görüntülendi. 0

Kanada’da Yaşamak

Kanada’da yaşamak ile ilgili talepler gün geçtikçe artıyor. Özellikle genç nüfusun Kanada’da yaşamak ile ilgili planları somutlaşırken ülkelerin de bu konuda uyguladığı stratejiler de her gün geçtikçe değişikliğe gidiyor. Artık, yurtdışında yaşamak tıpkı Kanada’da yaşamak gibi eğitim ile mümkün oluyor. Dolayısıyla bunun gibi bir hedefiniz ya da kariyer konusunda planlamalarınız mevcursa, Kanada’da dil okulu programları, önceliklerinizden bir tanesi olmalı. Elbette, Kanada dil okulu fiyatları ile ilgili son günlerde uygulanan özellikle 6 7 aylık uzun dönemlere yönelik uygulan dil okulu fiyat indirimleri de, Kanada dil okullarının cazibesini koruyor.

Zira ülkeler artık kişilerin ‘yurtdışında eğitim tecrübesi’ detaylarını göz önünde bulunduruyorlar.  Trendlere bakacak olursak, yurtdışında, ya da Kanada’da yaşamak isteyen kişiler kendi kariyerleri doğrultusunda bir planlama çiziyorlar ve bu kişiler aynı sektörde çalışmak üzere harekete geçmeyi tercih ederler.

Kanada’da Yaşamak ve Kariyer İçin En Uygun Rota: İş İngilizcesi

Kanada dil okulları, standart İngilizce dil eğitimlerinin yanısıra konuşma İngilizcesi, sektörlere yönelik iş İngilizcesi gibi stratejik ve spesifik İngilizce dil kursları da sağlıyor. Üstelik hem Fransızca hem de İngilizce dilleriyle aktif olarak profesyonelleşmek isteyen kişiler ise Quebec, Montreal gibi bölgeleri tercih edebilirler.

Tüm bunlara ek olarak; Kanada’da yaşamak gibi bir plan-program yürüten kişilerin Kanada’yı öncelikli olarak tercih etmelerindeki en büyük neden, Kanada dil okulu fiyatları CAD cinsiyle, yani Kanada doları olarak listeleniyor oluşu. Böylece hem USD’den hem de euro’dan daha uygun Kanada dil okulu  fiyatları ortaya çıktı.

Örnekleriyle Kanada Dil Okulu Fiyatları ve Programlar

Kanada’da yaşamak gibi bir plan ortaya koymadan önce, üniversite hayatlarını da Kanada üniversiteleri ile devam ettirmek isteyen geniş bir kitle de gözlemliyoruz. Kanada’da üniversite eğitimi, TOEFL, SAT ve IELTS gibi akademik sınavlara yönelik eğitimler alabilirsiniz. Dolayısıyla, Kanada’da yaşamak gibi bir plan, üniversite hayatı ile birlikte de uygulanabiliyor.  İlk olarak IELTS ve TOEFL gibi sınavlara yönelik Kanada dil okulu programları ‘yoğun’ program kategorisinde gerçekleştirilir ve indirimli olarak ortalama 1260 CAD’ten başlayan fiyatlarla katılımcıların seçimlerine bırakıldı. Bir diğer taraftan, yüksek segment İngilizce dil eğitimleriyle ön planda olan Stafford House Kanadadil okulu, sizlere Kanada’da yaşamak ile ilgili planlarınızı, kariyer planlamalarınızı şekillendirebilecek dil okullarından bir tanesi. Stafford House Kanada dil okulu fiyatı, 930 CAD’lik indirimli fiyatı ile karşımızda!

Buraya kadar aklınıza “nerede kalıyoruz?” sorusu muhakkak gelmiştir. Dil okulu katılımcıları ağırlıklı olarak aile yanı konaklamanın yanısıra dil eğitimlerinin verildiği üniversite kampüslerine bağlı olan yurtlarda konaklama seçenekleriniz de mevcut. Elbette yaş ile bağlantılı olarak aile yanı konaklama yoğun bir şekilde tercih edilmesiyle birlikte Kanada’da yaşamak ile ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeden önce Kanada’nın  günlük yaşantısı hakkında daha detaylı fikirler edinmenizi sağlayabilir

ingilizceturkce Kanada’da Yaşamak

Bir Cevap Yazın