Sponsor 73 kez görüntülendi. 0

Kobisi E-Ticaret SEO Paketleri ile Görünür Olun

paketi; online işletmenizi hayata geçirmenin en kolay ve ekonomik çözümüdür. Kobisi ekibi tarafından şirketinizin ihtiyaçlarına ve isteklerine göre tasarlanan e-ticaret paketleri sayesinde işinizle ilgili tüm detaylar kontrol altında! Hazır e-ticaret sitesi, kurulumu, yazılımı, bakım, güncelleme ve veri transferi gibi tüm işlemler için ayrı bir ücret ödemezsiniz. Böylece piyasada bulunan en ekonomik hazır e-ticaret paketlerine sahip olursunuz.

E-Ticaret Paketleri

Kobisi e-ticaret SEO paketleri markanızı ve firmanızı online dünyada görünür kılar. SEO ekibi tarafından hazırlanan stratejiler sayesinde organik arama sonuçlarındaki görünürlüğünüz ve satışlarınız artar. Kobisi e-ticaret platformu tarafından sunulan SEO paketleri, satışları arttırmak için etkili ve hızlı çözümler üretir.

e-ticaret-siteleri-için-seo Kobisi E-Ticaret SEO Paketleri ile Görünür Olun

Starter SEO Paketi

Starter SEO paketinde; telefon danışmanlığı, Google Search Console ve Google Analytics kurulumu, teknik optimizasyon, anahtar kelime araştırması, site içi optimizasyon ve aylık raporlama hizmetleri yer alır. SEO için Google Search Console ve Google Analytics araçlarının kullanımı sayesinde işinizin takibi yakından yapılır. Anahtar kelime araştırması ile arama motorlarında üst sıralarda yer almanız sağlanarak firmanızın görünürlüğü arttırılır. Tüm çalışmalar sonucu oluşturulan aylık raporlar işinizle ilgili bir yol haritası sunarken, telefon danışmanlığı ile danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. E-ticarete yeni başlayan ya da işini dijital dünyaya taşımak isteyen küçük işletmeler için efektif çözümler sunar.

Advanced SEO Paketi

Bu pakette ileri SEO denetimi, gelişmiş teknik optimizasyon, uzun vadeli SEO stratejisi, içerik stratejisi, backlink profil analizi, toplu meta etiket güncellemeleri, görsel ve video optimizasyonu, opsiyonel yerel SEO, gelişmiş raporlama ve dönemsel strateji danışmanlığı hizmetleri verilir. Tüm bu hizmetler kapsamlı bir SEO desteği almak ve işletmesini büyütmek isteyen küçük ve orta ölçekli şirketler için idealdir.

Premium SEO Paketi

Premium SEO paketi; size özel pazarlama uzmanı, özelleştirilmiş markalaşma rehberi, dönüşüm performansını arttırma, sosyal medya profil optimizasyonu, sosyal medya yönetimi, Facebook reklamcılığı, içerik promosyonu, ürün açıklamalarının yazımı, platform taşıma süreci, çok kanallı pazarlama danışmanlığı, aylık stratejik telefon görüşmeleri ile aylık SEO ve sosyal medya raporları hizmetlerini kapsar. Bu paket büyük ölçekli işletmelere özel olarak hazırlanmıştır ve ihtiyaç duyabileceğiniz eksiksiz bir sistemdir. Premium SEO paketinde yer alan tüm hizmetler sayesinde A’dan Z’ye tüm SEO sistemi kurulur ve şirketinizin satışlarını en üst seviyeye çıkarmak amaçlanır.

 

Bir Cevap Yazın