İnternet 52 kez görüntülendi. 2

Sevdiğiniz Müziklerden İstediğiniz Bölümleri Kesebilirsiniz

Her gün onlarca yeni müzik veya şarkı karşımıza çıkıyor. Bazı müziklerde ise yer alan kısa bir bölüm bile çok anlam ifade edebilir. Bu bölümleri isterseniz kesebilir ve istediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Online müzik kesme işi ise sizlere herhangi bir program bilmeden istediğiniz müziği kesme imkanı vermektedir. Müzik kesme işlemlerinde günümüzde kullanılan birçok program yer alıyor. Fakat bu programlar ağırlıklı olarak profesyoneller için hazırlandığından dolayı tam olarak bilgisi olmayan veya bilgisayar sistemleri programlar için uygun olmayan kişileri zorluyor. Online siteler üzerinden bu işlemleri gerçekleştirmek ise aslında zannettiğinizden daha kolaydır.

Ses Kayıtlarından Önemli Sesleri Ayırın

Katıldığınız bir toplantıda veya derste ses kaydı alarak ileride bunları kullanmak isteyebilirsiniz. Fakat bu ses kayıtlarında sizlerin işinize yaramayacak olan çok fazla bölüm olduğunu da görebilirsiniz. Normalde iki dakikası işinize yarayacak olan bir ses kaydı yarım saat sürebilir ve siz bu iki dakika için yarım saatlik bir süre kaybedebilirsiniz. Fakat online ses kesme aracı sayesinde bu tarz bir problem yaşamadan online olarak ses kayıtlarından istediğiniz yeri ayırabilirsiniz. Bu şekilde ses kayıtlarınızı istediğiniz zaman açıp dinlediğinizde sadece önemli yerlerini görmüş olabilirsiniz.

Müzikleri Kırparak Bir Araya Getirebilirsiniz

Her zaman bir DJ olmak istemiş olabilirsiniz. Bunun için müzikleri kırpmayı gerçekten çok iyi bilmeniz gerekiyor. Gelişen teknolojiyle beraber artık müzikleri kırpmak için çok fazla uğraşmanıza gerek yoktur. Müzik kırpma sitesi sizlere istediğiniz müzikleri rahat bir şekilde çok fazla uğraşmadan veya teknik bilgi bilmeden kırpma imkanı verir. Müzik kırpacağınız zaman isterseniz farklı araçlar kullanarak kırptığınız müzikleri bir araya getirebilirsiniz. Kırpma işlemi site üzerinden rahat bir şekilde yapılırken istediğiniz yerleri ayırırsınız. Kırpma işlemi sırasına müziğin türü önemli değildir.

“Sevdiğiniz Müziklerden İstediğiniz Bölümleri Kesebilirsiniz” üzerine 2 yorum

 1. Deniz can dedi ki:

  Bu ıphone dan nasıl oluyor? PCden kesip telemi atıcaz nasıl olucak

  1. Aykut ÖZDEMİR dedi ki:

   Merhabalar

   Dosya yükle deyip telefonunuzdaki dosyayı da seçebiliyorsunuz. Androidde denedim ancak Iphone’da deneme fırsatım olmadı

Bir Cevap Yazın