Sponsor 60 kez görüntülendi. 0

Taksitle Araba Nasıl Alınır? Faizsiz ve Vade Farksız

Araba sahibi olmak günümüz şartlarında pek de kolay değil. Araç almak istiyorsanız elinizde ya bir miktar nakit olmalı veya taşıt kredisi çekecek bir puana sahip olmanız gerekmekte. Eğer kredi çekerek taksitle araba sahibi olmayı istiyorsanız ve kredi puanınız da düşükse araba sahibi olmanız çok güç bir hal alabiliyor.

Taksitle araba sahibi olmak bankalardan çekeceğiniz taşıt kredileri ile mümkün olabilmekte. Fakat belirttiğimiz gibi kredi puanınız ve sicil geçmişinize bakıldığında eğer yeterli seviyede değilseniz bir takım zorluklarla karşılaşmanız gerekebilir. Senetle araba satan galeriler ya da farklı sistemler ile araç satan kurumlardan daha kolay bir şekilde kredi çekebilirsiniz. Galericiler çok sayıda araç alım satım işlemi gerçekleştirmekte. Bunun sebebi ise nakit sıkıntısı çeken ya da kredi puanı düşük olanlara kişileri bankalara göre daha kolay bir şekilde araç sahibi yapmasından geliyor. Bunu da karşılıksız olarak yapmıyorlar. Bankalara göre daha yüksek faiz oranları ile sizin için kredi çekip araç sahibi olmanızı sağlıyorlar ve senet imzalatıyorlar. Bu gibi durumlarda araç satışını gerçekleştiren galericiler ile şartlar konusunda dikkatli bir şekilde anlaşma yapmalı ve imza attığınız yerlere son derece dikkat etmeniz gerekiyor.

Banka kredisi çekmeden ve faiz uygulamadan ülkemizde araba sahibi olmanızı sağlayacak firmalar ve kurumlar bulunmakta. Emin Oto, Birarabam, Fuzul Oto sektörün dikkat çeken öncü kuruluşları arasında yer alıyor. Eminevim araba sahibi olmak isteyen kişilerin taksitle, kredisiz ve faizsiz bir şekilde hayallerini gerçekleştiren ilk firma olma özelliğini taşıyor. Uzun yıllardan bu yana sektörde çok sayıda kişiyi ev ve araba sahibi yapan firma altın günü mantığı ile çalışıyor. Sisteme dahil olmanız için kaç paralık bir araba almak istediğinizi ve aylık ne kadar taksit ödemesi gerçekleştirebileceğinizi belirlemeniz yeterli. Sizinle aynı koşullarda kayıt olan kişilerin bir araya geldiği gruplar içerisinden noter huzurunda çekiliş gerçekleştiriliyor ve her ay 1 kişi hayalini kurduğu arabaya faizsiz ve taksitle ödeme yaparak sahip olabiliyor.

Birevim firmasının alt kuruluşu olan Birarabam, Eminevim ile benzer özelliklere sahip. Dar ve orta gelirli vatandaşların ev ve araba sahibi olmasına olanak sağlayan Birarabam, tasarrufa dayalı modelleri ile son zamanlarda büyük ilgi görmeye başladı. Türkiye’nin dilediğiniz şehrinden dilediğiniz arabayı almanızı sağlayan Bir arabam, diğer sistemler gibi faiz işletmiyor sadece almayı düşündüğünüz araç bedeli üzerinden hizmet bedeli alıyor. Senetle araba almak hakkında diğer firmalar hakkında bilgi almak isterseniz arabasenetle.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın