Eklentiler 770 kez görüntülendi. 0

WordPress için en iyi sosyal paylaşım eklentileri

WordPress sistemlerle uyumlu çalışan kaliteli bir sosyal paylaşım eklentisi bulabilmek gerçekten zor. Sırf bunun için geliştirilen onlarca eklenti, WordPress dizininde yer aldığı için ciddi bir kalabalığa yol açıyor. Beklentinize en uygun eklentiyi ararken zaman kaybetmek istemiyorsanız, derlemesini yaptığımız bu sosyal paylaşım eklentileri arasından herhangi birini seçebilirsiniz. Ancak öncelikle ne tür bir eklenti aradığınıza karar vermeniz gerek. Sosyal medyadaki paylaşımları sayan bir buton mu istiyorsunuz, yoksa yalnızca Facebook ve Twitter’daki son paylaşımlarınızı blog sayfasında sergilemek mi? Ardından, aşağıdaki ücretsiz eklentilerden birini seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Shareaholic

best-wordpress-social-sharing-plugins-shareaholic WordPress için en iyi sosyal paylaşım eklentileri

En çok tercih edilen sosyal paylaşım eklentilerinin başında yer alan Shareaholic, yalnızca WordPress eklenti dizininde yer almıyor. Joomla gibi popüler sistemlerle de uyumlu çalışan bu eklenti, her yazının sonuna veya başına paylaşım butonlarını eklemeye yarıyor. İndirmek için tıklayın.

Simple Share Buttons Adder

best-wordpress-social-sharing-plugins-simple WordPress için en iyi sosyal paylaşım eklentileri

Sitenizi yavaşlatmayacak hafif bir paylaşım eklentisi arayanlar için ideal olan bu minik yazılım, sitenizin istediğiniz hemen her bölümüne sosyal medya siteleri için paylaşım butonları yerleştiriyor. Üstelik farklı ikon paketleri de mevcut. İndirmek için, tık tık.

WP Social Sharing

Social-Sharing-Plugins-WP-Social-Sharing WordPress için en iyi sosyal paylaşım eklentileri

Facebook, Twitter, LinkedIn ve Pinterest gibi popüler ağların butonlarını sitenize eklemek için kullanabileceğiniz bu eklenti; ikonların yazının öncesinde mi, sonrasında mı görünmesine karar verebilmenizi de mümkün kılıyor. Tamamen amaca yönelik, basit ve hızlı bir çözüm. İndirmek için bu adresi takip edin.

Bir Cevap Yazın