1. Ana Sayfa
  2. Ev Elektroniği
  3. En İyi Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

En İyi Bulaşık Makinesi Tavsiyeleri

featured

Bir ev sahibi olarak, bulaşık makinesi size en büyük yatırım getirisini sağlayacaktır. Bulaşıkları elle yıkamak, durulamak ve kurutmak yerine, bulaşık makinesi aynı amacı gerçekleştirirken rahatlamakta özgürsünüz.

Bulaşık makineleri sadece zamandan tasarruf sağlamazlar, aynı zamanda su kullanımını da büyük ölçüde azaltırlar. Bir bulaşık makinesi elde yıkamaktan daha az su kullanır ve çok daha sıcak su kullanabildiği için bakterileri dezenfekte eder ve daha etkili bir şekilde ortadan kaldırır. Bu zaman kazandıran, su tasarrufu sağlayan ve sterilize edici faydalar göz önüne alındığında, bir bulaşık makinesinin eviniz için ne kadar değerli olabileceğini görmek kolaydır.  Bu yazımızda sizlere en iyi bulaşık makinesi incelemesinde bulunacağız.

Bosch SMS46MB00T

Bosch SMS46MB00T, genel olarak en iyi bulaşık makinesi seçimimizdir. Birinci sınıf temizleme performansı, dayanıklı ve geniş bir paslanmaz çelik küvet ve çatal bıçak takımı için üçüncü bir raf sağlar. Programlar arasında sadece bir saat içinde yıkayan ve kuruyan seçenekler mevcuttur. Bosch bulaşık makinesi kadar sessizdir ki, çalıştığını anlayamazsınız.

LG DFC325HD

LG DFC325HD, Wi-Fi bağlantısıyla birlikte geldiği için yedek beyinlere sahiptir. LG SmartThinQ uygulamasıyla eşleştirin ve ne kadar süre kaldığına dair bir tahmin ve bulaşıklar bittiğinde bir bildirim almak için cihazı akıllı telefonunuzdan izleyebilirsiniz.

DFC325HD Bulaşık makinesi, çatal bıçak takımı için tasarlanmış bir üst raf dahil olmak üzere üç raf bulunur. LG’nin QuadWash sistemi, bulaşıklara daha fazla su hedeflemek için dört dönen püskürtme kolu sayesinde, bulaşıkları çok iyi temizler. Çok sayıda özel programa sahiptir ve son derece sessiz ve enerji tasarrufludur.

Arçelik 6555 X

Temizleme ve kurutma gücünü enerji verimliliği ile dengelemek zor bir iştir, ancak bu model tam da bunu yapar. Enerji faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlarken tüm menüyü kiri ve pisliği ortadan kaldırabilir. LED erkan özelliğine sahiptir. 5 adet farklı programlar yer almaktadır.

Vestel BM 4201

Çocuk kilidi, gecikmeli başlatma özelliği ve aralarından seçim yapabileceğiniz dört program vardır. Peki bu bulaşık makinesi kirli bulaşıklarınızı pırıl pırıl temizleyebilir mi? Bu makine her şeyi temizleyebilir. Hem yerli olması hem de diğer bulaşık makinelerine göre daha uygun fiyatlı olması kullanıcıların tercih ettiği bir üründür.

Siemens SN234W00DT

Temizleme ve kurutma gücünü enerji verimliliği ile dengelemek zor bir iştir, ancak bu model tam da bunu yapar. Enerji faturalarınızdan tasarruf etmenizi sağlarken tüm menüyü kiri ve pisliği ortadan kaldırabilir.

Yorum Yap

Yorum Yap