Sosyal Medya 116 kez görüntülendi. 0

Başkasının Instagram Hikayesini İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram hikayeleri (story) platformun en fazla kullanılan özellikleri arasında yer alıyor. Milyonlarca kullanıcı hergün defalarca hikaye paylaşıyorlar. Bu hikayeler 24 saat içinde siliniyor, aslında kişilerin anlık durumlarını yansıtıyor. Instagram hikayelerini (story) kaçırmamak için indirmek en akıllıca yöntem aslında. Sevdiğiniz ve takip ettiğiniz Instagram profillerinin paylaştığı hikayeleri (story) indirmek tekrar paylaşmanızı sağlar.

Yakın zamana kadar başkasının Instagram hikayesini indirmeyi nasıl yapacağını bilmeyenler hikayeye bakarken ekran görüntüsü alıyorlardı. Hikaye izleme sırasında ekran görüntüsü almak karşı tarafa bildirim gönderiyordu ve bu çoğu kişinin hoşuna gitmiyordu. Instagram hikaye indirme için sizlerle çok basit ve program gerektirmeyen bir yöntemden bahsedeceğiz. Bu yöntem sayesinde başkasının Instagram hikayelerini indirirken sizden şifre istemeyecek böylece gayet güvenli ve hesabınız çalınmadan özgürce sınırsız hikaye indirme işlemi yapabileceksiniz.

Instagram Hikaye İndirme Aşamaları

  • İlk önce cihazınızın tarayıcısından storieswatch.com adresine giriş yapın.
  • Açılan sayfada karşınıza bir arama çubuğu gelecek, bu alana Instagram hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazıp arayın.
  • instagram-hikaye-izleme Başkasının Instagram Hikayesini İndirme Nasıl Yapılır?
  • Gelen sonuçlardan doğru profili seçtikten sonra Instagram hikayelerine göz atın. Eğer kişi son 24 saatte Instagram hikayesi (story) paylaştıysa bunları izleyip indirebilirsiniz.
  • Son adımda başkasının Instagram hikayesini indirmek için hikayenin sağ alt köşesinde bulunan Download (indir) butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • story-watch-492x1024 Başkasının Instagram Hikayesini İndirme Nasıl Yapılır?

Yukarda bahsettiğimiz yöntem hem PC hem de telefonda çalışmaktadır. Başkasının Instagram hikayesini telefona ya da PC’ye hızlıca indirebilirsiniz. Telefonunuza uygulama yüklemeden bilgisayara (PC) programsız şekilde hikaye indirmek mümkün. Böylece gereksiz hafıza kaplamış olmazsınız. Sadece internete bağlı bir tarayıcı üzerinden Android, iPhone ve tabletlere başkasının Instagram hikayelerini indirebilirsiniz.

Son olarak hatırlatmak gerekirse bu yöntem yalnızca herkese açık Instagram profillerinde çalışmaktadır. Profili gizli kullanıcıların Instagram hikayelerini göremez ve indiremezsiniz. Herkese açık Instagram hikayelerini anlattığımız yöntemle gizlice izleyip PC ya da telefonunuza indirebilirsiniz. İzlediğiniz ya da indirdiğinizde başkasının görmesi ya da bildirim gitmesi mümkün değildir.

Bir Cevap Yazın