İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji
  3. Bayanlara Hediye Alınabilecek Teknolojik Ürünler

Bayanlara Hediye Alınabilecek Teknolojik Ürünler

featured

Her ne kadar teknolojik ürünlere erkeklerin kadınlara nazaran daha fazla ilgi duyduğu yadsınamaz bir gerçek olsa da teknolojiyi yakından takip eden, en son çıkan ürünleri anında satın alan bayanların sayısı da hiç küçümsenemeyecek kadar fazla!

Öyle ki teknoloji tutkunu bayanların sayısı her geçen gün teknolojik aletlerin hayatımızdaki kullanım alanları genişledikçe daha da yükseliyor.

Bu yazımızda doğum günü yaklaşan kız arkadaşına ya da sevgililer gününde sevgilisine hediye almayı düşünen erkeklere özel olarak, sevgililerine ya da bayan arkadaşlarına armağan edebilecekleri en güzel teknolojik ürünlerden bahsetmek istiyoruz.

 

İşte; bayanlara hediye alınabilecek teknolojik ürünler listemiz:

  • USB Bellek

Hangi bayan favori şarkılarını ve sevgilisiyle çekindiği fotoğraflarını bilgisayarına kaydetmiyor ki? Ancak bazen belleği dolan bilgisayarlarımız yüzünden ekstra belleğe de ihtiyaç duyduğumuz anlar oluyor.

Bu yüzden de kız arkadaşınıza şirin mi şirin, son dönemlerde oldukça moda olan çizgi film karakterli ya da emojili bir USB bellek armağan edebilirsiniz.

  • Snapchat gözlüğü

Bayanlara hediye alınabilecek teknolojik ürünler listemizin favorisi olan, oldukça hoş ve ilgi çekici tasarımı ile özellikle süslü bayanlara hitap eden Snapchat gözlüğü; Snapchat’i aktif olarak kullanan ve bu sosyal ağa sık sık video yükleyen kız arkadaşınızın mutluluktan havalara uçmasına neden olabilir!

Tasarımında yer alan kamerası sayesinde kullanıcısına 10 saniyelik videolar kaydedebilme ve bu videoları direk olarak Snapchat platformuna yükleyebilme imkanı tanıyan bu gözlüğü kız arkadaşınıza armağan ederek, onun kalbini bir kez daha kazanmayı başarabilirsiniz.

  • Elektrikli Scooter

Bayanlara hediye edilebilecek teknolojik ürünler listemizin bir diğer üyesi elektrikli scooteri özellikle heyecan ve macera tutkunu bir kız arkadaşınız bulunuyorsa ona hediye edebilir; onun boş zamanlarını oldukça eğlenceli bir aktivite olan scooter gezisi ile değerlendirmesini sağlayabilirsiniz.

Hatta kendinize de bir adet elektrikli scooter alarak; akşamları birlikte keyif dolu bir scooter yolculuğuna çıkabilir; birlikte harika bir zaman dilimi geçirebilirsiniz.

  • Powerbank

Kız arkadaşınızın dışarıdayken sürekli olarak şarjı bitiyorsa ve siz bu durum yüzünden anında kıskançlık krizlerine girmeye başlıyorsanız; onun telefonunu daha kolay bir şekilde şarj etmesini sağlayabilecek, aynı zamanda görsel açıdan oldukça şık bir Powerbank modelini ona armağan edebilirsiniz.

  • Drone

Akıllı telefonlarımızın maalesef ki fotoğraf çekme kapasitesinin son derece sınırlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Şayet fotoğraf çekmeye ciddi anlamda düşkün olan bir kız arkadaşınız varsa ona gökyüzünden bile kuşbakışı fotoğraflar çekebileceği güzel bir Drone hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap