1. Ana Sayfa
  2. Bilgisayar
  3. En İyi Anti virüs Programları

En İyi Anti virüs Programları

featured

Bilgisayarlarımızın temizlenmesine yardımcı olan, önemli dosyalarımızı koruyan ve pek çok dosya kurtarma işlemini yerine getiren anti virüs programları; bilgisayarımıza sızan virüsleri tespit ederek, onları önce karantina altına alıyor, ardından da siliyor. Bu sayede bilgisayarlarımız daha iyi ve hızlı bir şekilde çalışıyor, hatta bilgisayarlarımızın bozulması bu sayede engellenmiş oluyor.

Bilgisayarlarımızın yanı sıra akıllı telefonlarımızda ve diğer mobil cihazlarımızda da kullandığımız anti virüs programlarının bir kısmı ücretli iken; bir kısmı da ücretsiz olarak temin edilebiliyor.

Bu yazımızda bilgisayarlarınızda ya da diğer mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz, en çok rağbet gören, 2018 yılının en iyi antivirüs programlarına kısaca yer vermek istiyoruz.

İşte; 2018 yılının en iyi ücretsiz antivirüs programları listemiz:

  • Kaspersky Ücretsiz Sürüm

En iyi ücretsiz antivirüs programları listemizde ilk sırada bulunan Kaspersky Ücretsiz sürümü; çoklu cihaz desteği sayesinde pclerde, akıllı telefonlarda ve tüm mobil cihazlarda kolaylıkla kullanılabiliyor.

Bankacılık ve alışveriş işlemleri esnasında da kişisel bilgilerinizin güvenliğini sağlayan Kaspersky; her tür kimlik hırsızlığı ile mücadele ederek, üstün bir performans sergiliyor.

Ülkemizin en çok indirilen anti virüs programlarından biri olan Kaspersky ücretsiz sürümünü hemen yüklemek adına https://www.kaspersky.com.tr/free-antivirus linkini tıklayabilirsiniz.

  • Panda Ücretsiz Antivirüs Programı

En iyi antivirüs programlarından bir diğeri olan Panda Ücretsiz Antivirüs; her ne kadar diğer antivirüs programlarına nazaran bilgisayarınıza bir miktar daha fazla yük bindirse de internet koruma özelliği, e-posta denetimi vb. özellikleri ile her türlü kişisel bilginizin ve dosyalarınızın güvenliğini sağlıyor.

Bulut tabanlı tarama sistemine sahip olan bu program; önyüklenebilir kurtarma kiti, USB koruması, oyun modu vb. özellikleri ile ön plana çıkıyor.

Antivirüs programına hemen ulaşmak adına https://www.pandasecurity.com/usa/homeusers/solutions/free-antivirus/ linkini tıklayabilir; Windows, Mac, Android, VPN antivirüs kategorileri arasından ihtiyacınız olanı yükleyebilirsiniz.

  • Bitdefender Antivirüs

Bilgisayara kurulur kurulmaz arka planda çalışmaya başlayan, bilgisayarda hiçbir kasmaya neden olmayan Bitdefender Antivirüs; oldukça hafif çalışma sistemi ile en çok tercih edilen virüs programlarından bir diğer olarak biliniyor.

Oldukça yüksek düzeyde bir koruma sunan Bitdefender Antivirüs programını hemen indirmek için https://www.bitdefender.com/solutions/free.html linkini tıklayabilirsiniz.

  • Sophes Home Ücretsiz Antivirüs Programı

Virüs tespiti, ebeveyn denetimleri, 10 bilgisayara kadar koruma, kimlik avı koruması vb. pek çok özelliği bulunan Sohpes Home; aileler için son derece uygun bir antivirüs programı olarak, son derece başarılı bir şekilde çalışıyor.

Sophes Home ücretsiz antivirüs programına erişmek adına linkini tıklayabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap