Oyun 31 kez görüntülendi. 0

DEATHKO PVP SERVER

Türkiye’nin en kalabalık PVP serverlarından olan DeathKO, birbirinden eğlenceli etkinliklerle oyuncu kitlesine sahip çıkıyor. Edana, Cypher ve Logos gibi serverlerıyla oyun severlerin uzun süredir tercih ettiği sunucu oluyor.

 

DeathKO’da GB ve Cpoint Satışı

 

Her iki ırkta bu bitmek bilmeyen savaşta kendi tarafına oyunu kazandırmakla meşgul durumda. Savaş lehinize sonuçlandığı anda oyun kralı tarafından size bir miktar para ve ünvan veriliyor. Sen de DeathKO da savaşlarda ırkına yardım edip kazanmak istiyorsan oyunu yükle ve savaşta yerini al.

 

BursaGB sitesinden oyun içi para Deathko GB (Gold Bar) ve Cpoint’i uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz ve sitenin sizler için sunduğu eşsiz servislerden yararlanma fırsatını yakala. Ek olarak DeathKO’nun yapımcısı konumunda bulunan ACME’nin satıcısı olan BursaGB’de ACME üretimli her oyunun Cpoint ve Knight Cash’lerini uygun fiyat ve paranızın güvende olduğunu bilerek satın alma duygusunu yaşa.

 

Dillere Konu Olan Knight Eğlencesi BursaGB’de

 

Satın aldığınız her DeathKO Cpoint sizlere aldığınız miktarla doğru orantılı bir şekilde BursaGB çekiliş hakkı olarak geri döner. Bu sayede site tarafından düzenlenen aylık veya haftalık oyun çekilişlerine katılma fırsatı yakalarsınız.

 

Satın aldığınız Cpointler siparişiniz tamamlanır tamamlanmaz hesabınıza aktarılır. GB işlemleri ise sabah 9 gece 2 saatleri arasında yapılır.

 

DeathKO Cpoint ve GB’yi Neden BursaGb’den Almalıyım?

 

Yıllardır sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp dünyaya açılan ve oyun severlere hizmet eden BursaGb, Steam, uPlay, Origin, PC ve Playstation gibi platformlar için satışa sunulan oyunlar için de e-pin, cd key ve oyun parası gibi satışlarıyla da kendini kanıtlamış bir firma oluyor. Satın alma işlemi sürecinde herhangi bir sıkıntı yaşadığınız zaman whatsapp destek hattı ve canlı destek hattıyla her an iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatlar, etkinlikler, kolay ödeme yöntemleri ve daha bir çok fırsat BursaGb’de sizleri bekliyor.

 

DeathKO GB ve Cpoint Satın Alma Süreci Nasıl İşler ?

 

Satın almak istediğiniz GB ve Cpoint miktarına karar verip sepetinize ekleyin ve ödeme işlemini gerçekleştirin. Ödemeniz gerçekleştiği anda Cpoint hesabınıza aktarılır. GB siparişiniz ise eğer yoğunluk varsa bir süre sonra yapılacaktır.

 

Bir Cevap Yazın