Genel 42 kez görüntülendi. 0

Recep İvedik

Yaklaşık on yıldan beri 6 filmi aralıklı süreçlerde vizyona giren Recep İvedik serisi bir çok komedi filmi sever tarafından beğenilerek izleniyor. Recep İvedik serisinin televizyonda verilen filmleri bile binlerce kişi tarafından tekrar tekrar izleniyor. Recep İvedik 2008 yılında Recep İvedik 1 olarak vizyona girdi. Vizyon sonrasında filmin komedi filmi severler tarafından çok sevildiği görüldü ve hemen Recep İvedik 2 2009 yılında vizyona girdi. 2010 yılında Recep İvedik 3,  2014 Recep İvedik 4, 2017 Recep İvedik 5 ve son olarak 2019 yılının 8 Kasım tarihinde de Recep İvedik 6 vizyona girdi. Film izle yerli komedi filmleri arasında kendisinden oldukça söz ettiren Şahan Gökbakar ve abisi Toğan Gökbakar’ın Recep İvedik serisi filmleri;

Recep İvedik 1

Adamın birinin yolda cüzdanını düşürmesi ile başlayan Recep İvedik macerası Recep’in bu cüzdanın sahibini aramaya çıkması ile devam eder. Yolda başına gelmedik kalmayan Recep eskiden aşık olduğu kızla gittiği yerde karşılaşır.

Recep İvedik 2

Serseri mayın tadında bir seyir sunan Recep İvedik serisinin ikinci filmi, hemen birinci filmin arkasından bir yıl sonra vizyona girdi. Serinin bu filmindeki konu ise recep İvedik’in babaannesinin isteklerini yerine getirmek için verdiği çaba yer alıyor. Babaannesinin isteklerini yerine getirmek isteyen Recep bir çok badire atlatıyor.

Recep İvedik 3

3 Şubat 2010 tarihinde vizyona giren Recep İvedik 3 filmi konusu oldukça ilgi çekici. Hiçbir konuyu dert edinmeyen Recep serinin bu filminde depresyona giriyor. Recep’e depresyondan çıkabilmesi için memleketinde yaşayan yakın arkadaşının kızı destek oluyor.

Recep İvedik 4

Serinin 4. Filminde Recep İvedik mahallesinde bulunan çocukların daha rahat oyun oynayabilmesi için Sorvivor isimli bir yarışmaya katılıyor. Bir çok komedi sahnesinin bulunduğu bu film 2014 yılında vizyona girdi.

Recep İvedik 5

Arkadaşı İsmet’in ölmesiyle vasiyetini yerine getirmek Recep İvedik’e kalmıştır. İsmet’in vasiyeti Milli sporcuların sağ salim Üsküp’e götürülmesi ve müsabakalara katılmasıdır. Müsabakalar esnasında ekibin başına Recep sayesinde bir çok komik olay gelir.

Recep İvedik 6

Recep İvedik arkadaşı Nurullah ile birlikte Konya’ya kuru fasulye festivaline giderken, seyahat acentesinin yaptığı bir hata nedeniyle kendisini Kenya’da bulur. Recep ivedik 6’da nu keşmekeşin içinden kurtulmaya çalışıp Türkiye’ye dönmeye çalışırken arkadaşı ve kendisi Kenya’da eski bir kabilenin eline düşer. Sıra dışı bir hikaye ile vizyona giren bu film 2019 Kasım ayı itibari ile sinema seyircisi ile buluştu.

Bir Cevap Yazın