1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. En İyi Taşınabilir Şarj Aleti Markaları

En İyi Taşınabilir Şarj Aleti Markaları

featured

Son dönemlerde adını sıklıkla duymaya alıştığımız, çoğumuzun yanından ayırmadığı Powerbank; en genel tanımıyla akıllı cep telefonlarımızı hızlı ve kısa bir süre içerisinde şarj edebilmemize olanak tanıyan cihazlar olarak karışımıza çıkıyor.

Yalnızca cep telefonlarımızı değil, tabletlerimizi, fotoğraf makinelerimizi, mp3 player gibi elektronik cihazlarımızı da şarj edebilmemize olanak tanıyan Powerbank; enerji depolama sistemi olarak, batarya görevini üstleniyor.

Powerbank’lere gösterilen yoğun ilgi, pek çok teknoloji markasını da yeni Powerbank modelleri üretmeye itiyor.

En iyi taşınabilir şarj cihazları başlıklı bu yazımızda piyasada bulabileceğiniz, en kaliteli Powerbank markaları ile ilgili olarak sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz.

İşte; en kaliteli Powerbank markaları listemiz:

 

  • Sony Cp-S15s

15.000 Mah değeri ve 3.9A çıkış gücü ile akıllı telefonlarınızı oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde şarj edebilmenize imkan tanıyan bu model; uygun fiyatıyla da teknoloji meraklıları tarafından rağbet görüyor.

Üstelik cihaz, iki adet akıllı cihazı aynı anda şarj edebilmenizin de yolunu açıyor.

Kaliteli ve batarya ömrü uzun bir Powerbank arayışındaysanız, bu modele şans verebilirsiniz.

  • Philips DLP10402

 

Küçük boyutu ile pantolonlarımızın cebine bile tıpkı cep telefonlarımız gibi kolaylıkla sığabilen, bu yönüyle bize taşıma kolaylığı sunan bu model, 10.400 mAh değeri ile satışa sunuluyor.

3.1A çıkış gücüne sahip olan marka, uygun fiyatı ile kalite ve ucuzluğu bir araya getiriyor.

Hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlı bir model tercihinde bulunmak adına Philips DLP10402’yi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

  • Asus ZenPower 10050

Düşük fiyatı ile her bütçeden kişinin kolaylıkla satın alabileceği bu model, 10.050 mAh değeri ve 3.6A çıkış gücü ile son dönemlerin en gözde Powerbank markaları arasında yer alıyor.

Fiyat-performans açısından son derece başarılı olan ürünü tercih ederek, karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

 

  • TP-LINK PB50

2A çıkış gücü ve 10.000 mAh değeri ile tercih edebileceğiniz bir diğer ürün olan bu model; aynı zamanda gösterişli tasarımı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

 

PowerBank Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

PowerBank mAh değerinin dikkat etmeniz gereken ilk nokta olduğunu söyleyebiliriz.

Bataryanın mAh değeri, PowerBank’in pil ömrü anlamına geldiğinden mümkün olduğunca mAh değeri yüksek olan bir ürün tercih etmelisiniz.

Göz önünde bulundurmanız gereken bir diğer nokta ise Powerbank çıkış gücü! Çıkış gücü yüksek bir ürün olarak, akıllı cihazınızı çıkış gücü düşük olan Powerbank’lere nazaran en az iki kat daha kısa bir sürede şarj etmeyi başarabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap