Sponsor 89 kez görüntülendi. 0

Eskişehir Buz Lazer Epilasyonu

Buz lazer epilasyonda acı yok! Eskişehir buz lazer epilasyon alanında hizmet veren Dr. Oğuz Uçar buz lazer epilasyon hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Kadın ve erkeklerde tüylenme problemi oldukça sıkıntı yaratmaktadır. Bu tüylenmelerden kurtulmak için oldukça acılı olan yöntemlere başvurulmaktadır. Ancak her ne kadar acılı yöntemlere başvurulsa başvurulsun tam anlamı ile bu tüy ve kıl problemlerinden kurtulmak bir türlü mümkün olmamaktadır. Sizi bu problemlerden kurtaracak olan buz lazer tekniği ise günümüzde hem erkekler hem de kadınlar için kullanılabilmektedir. Buz lazer işlemi epilasyon ve lazer epilasyon işlemleri arasında en acısız şekilde yapılan işlem olarak bulunmaktadır. Buz lazer işlemi yapılırken sıcak taş masajı konforunda işlemler yapılmaktadır. Çok kısa seanslar ile uygulanılmakta olan işlem oldukça kısa seanslar ile yapılmaktadır.

FDA onaylı olarak yapılmakta olan buz lazer işlemi kalıcı, etkili, acısız ve konforlu bir şekilde yapılmaktadır. Sizinde vücudunuzda olan kullanmalar ile başınız dertte ise bu problemde kalıcı ve acısız bir şekilde kurtulmak istiyorsanız buz lazer Eskişehir’de Dr. Oğuz. Uçar ile başarılı bir şekilde yaptırabilirsiniz. Ciltte yanık oluşma riski bulunmayan lazer epilasyon Eskişehir’de Dr. Oğuz Uçar tarafından yapılırken kademeli ısıtma metodu ile kıl kökleri etkili bir şekilde tahrip edilir. Adeta masaj etkisi ile yapılmakta olan buz lazer işlemi oldukça konforlu bir uygulama sağlar. Geleneksel lazer işlemlerinde oluşan zebra çizgileri gibi çizgileri oluşması buz lazer epilasyon Eskişehir’de Dr. Oğuz Uçar tarafından yapılırken gözlenmez.

Buz lazer işleminde kullanılmakta olan başlık ütü yapar gibi sürekli olarak hareket hainde bulunmaktadır. Bu sayede kıl kökünü tahrip edecek olan ısıysa kademeli olarak ulaşım sağlanmaktadır. Kademeli olarak ısıya ulaşılması ile ağrısız ve konforlu bir şekilde işlemin yapılması sağlanmaktadır. Buz lazer epilasyon işleminin ciltte yaratmış olduğu serinlik hissinden dolayı oldukça konforlu ve rahat bir şekilde kıl köklerinden kurtulmak mümkün olur. Sizde ağrısız ve acısız bir şekilde kıl köklerinden tamamen kurtulmak istiyorsanız en ideal yöntem olarak buz lazer yöntemini tercih edebilirisiniz. Tam anlamıyla büyük bir konfor ile uygulanmakta olan işlem kesinlikle işinde uzman kişilere yaptırılması gerekmektedir. Bu konuda da adres Dr. Oğuz Uçar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Erkeklerde Buz Lazer Epilasyon İşlemi

Eskiden lazer epilasyon genelde sadece kadınların yaptırmış olduğu bir işlem olarak akla gelirdi. Yüzücü, koşucu ve vücut geliştirici olan erkeler genelde lazer epilasyon işlemine başvuruyordu. Günümüzde atık bu durum değişti. Kendine öze gösteren ve bakımlı bir görünüm elde etmek isteyen her erkek artık buz lazer epilasyon yöntemine başvurabiliyor. Yapılan araştırmalarda erkekler lazer epilasyonu pürüzsüz bir cilt için değil de kontrolden çıkmış olan kıllarını azaltma ve yok etmek için tercih ediyor.

Erkelerin kıl kökleri, kadınlara göre yoğun ve kalın bir şekilde bulunmaktadır. Bundan dolayı lazer epilasyon işlemi, eskiden onlar için “çok daha acı “ hissi demekti. Ancak bu durumu ortadan kaldıracak olan buz lazer epilasyon işlemi ile kontrolden çıkmış olan kıllarından acısız ve kalıcı bir şekilde kurtulmaları mümkün oluyor. Ayrıca buz lazer epilasyon için kullanılan başlığın büyük olmasından dolayı uygulama yapılan seans sayılarında da azalma gözlemleniyor. Örnek verecek olursak sırtınıza buz lazer epilasyon yaptırmak istediğiniz zaman seansın süresi 7-8 dakika kadar kısa bir sürede tamamlanabiliyor. Buna ek olarak oldukça avantajlı bir sistem olan buz lazer epilasyon işleminde herhangi bir acı ya da ağrı durumu olmadığı için eğer çalışıyorsanız öğle arasında yaptırıp işe dönebilmeniz de mümkün olmaktadır.

Bir Cevap Yazın