Sponsor 7 kez görüntülendi. 0

Netflix En İyi Filmleri

En iyi Netflix filmlerini merak mı ediyorsun? Sizin için seçilen en iyi netflix filmleri Zozovo.com sitesinde   yer almaktadır. Son zamanların en beğenilen filmlerinden biri olan Roma, ünlü yönetmen Alfonso Cuaron tarafından seyirci ile buluşmaktadır. 2019 yılı içerisinde Oscar’a aday gösterilen bu film, Meksika’da yaşayan ve hizmetçilik yapan bir kadının hayatını anlatmaktadır. 1970’li yılların toplumsal durumunu ve kültürel yapısını anlatan bu film son zamanların en beğenilen Netflix yapımlarından biri olarak izlenmektedir.

Netflix En İyi Yapımı Bird Box

Netflix filmleri arasında son zamanların en beğenilen ve ilgi çekici konusu olan filmlerinden biri Bird Box filmidir. Oscar ödüllü bu filmin konusu, gözleri tamamen kapalı olarak yaşamı sürdürmeye çalışan anne ve iki çocuğun hayatta kalma mücadelesini anlatmaktadır. Gözlerin açılması ile birlikte insanların ölmeye başlaması ise toplumun post-apokaliptik durumunu izleyiciye anlatmaktadır. Yepyeni bir dünyaya ulaşmaya çalışan anne ve çocuklar bu yere ulaşma süresince çeşitli felaketler ile karşılaşmaktadır.

En İyi Fantastik Film Bright

Netflix yapımı olan ve izleyicinin büyük keyif alarak izlediği filmlerden biri olan Bright orklar ile insanların aynı toplumda yaşamaya çalışmasını anlatmaktadır. Orklardan hoşlanmayan insanlar bu ırk ile çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Başrol oyuncularından biri olan Will Smith, farklı insanların aynı dünyada yaşama şeklini en iyi şekilde gözler önüne sermektedir. Fantastik kurgu seven kişiler için önerilen filmlerin başında yer alan bu film izleyicinin adeta ekrana kilitlenmesini sağlamaktadır.

Netflix En İyi Dizileri

En iyi Netflix dizileri  www.zovovo.com/en-iyi-netflix-dizileri-guncel/ adresinde  önerilenler kısmında yer almaktadır. Netflix platformu içerisinde en iyi dizilere ulaşmak isteyen kişiler bu link üzerinden en beğenilen ve izlenen dizilere ulaşarak keyifli zaman geçirmektedir. Netflix son zamanları en iyi dizilerini izleyicileri ile buluşturmaktadır.

En beğenilen diziler arasında son zamanların yükselişe geçen dizilerinden biri olan Peaky Blinders gelmektedir. Uyuşturucu ve çeşitli kaçakçılık işleri yapan bir ailenin bu iş sürecini ve hayatlarını anlatan dizi geçmiş tarihi içerisinde barındırarak izleyiciye büyük keyif vermektedir.

En Beğenilen Netflix Polisiye Dizisi

Narcos dizisi bu dizilerin başında yer almaktadır. Uyuşturucu kaçakçısı olan Pablo Escobar’ın hayatını anlatan bu film, Amerika eyaletleri arasında yakalanma sürecini konu edinmektedir. Kolombiya’nın en ileri gelen uyuşturucu kartellerinden biri olan bu adamı konu edinen Narcos dizisi, polisiye dizi seven kişiler için en çok önerilen Netflix dizilerinden biridir.

Kaynak: ZOVOVO http://www.zovovo.com/ Bilgi Sitesi’nden derlenerek hazırlanmıştır

Bir Cevap Yazın