Sponsor 10 kez görüntülendi. 0

Theta Healing Nedir?

Yeryüzündeki her şeyin kendine özel frekansı vardır. Beynimiz tıpkı bir anten gibi davranarak bu frekansları yakalar ve geri bildirim gönderir. Hangi duyguları yaşıyorsak, hangi düşünceleri düşünüyorsak beynimizden yayılan bu frekanslar sayesinde tıpkı bir mıknatıs gibi bizimle aynı frekansa sahip olan insanları kendimize çekiyoruz. Kendimizi daha iyi tanıyabilmemiz için bu noktada theta healing yöntemi devreye giriyor. Peki, Theta Healing nedir?

Theta Healing tekniği, derin bir meditasyona girip, duygusal ve ruhsal olarak kendimizi arındırarak odaklanmaktır. Buna aynı zamanda kendimizi keşfetme, yaşam amacımızı bulma yolculuğu da denilebilir. Bu yolculuk sayesinde atalarımızdan bizlere genetik olarak aktarılmış erdemlerimizi hatırlayabilir ve yeteneklerimizi keşfederek kullanabiliriz. Bu yöntem ilk olarak 1994 yılında Vianna Stibal’ın kanserden kurtulmak için izlediği yollar sonucunda bulunmuştur.

Access Bars Nedir?

Zamanla bedenimizde biriken olumsuz enerjinin kafamızda bulunan 32 noktaya hafif bir şekilde dokunularak temizlenmesine Access bars denilir. Bu sistemin 173 ülkede geçerliliği olan sertifikası bulunmaktadır. İlk olarak Gary Douglas tarafından bulunan ve daha sonrasında Dr. Deen Heer tarafından geliştirilen bu yöntem sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

Access Bars, sizi içinde bulunduğunuz tüm olumsuz düşüncelerden kurtararak bilincinizi açmanıza yardımcı olur. Bu düşüncelerde kurtularak aynı zamanda kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. Olumsuzlukların bilincinizden uzaklaşması ile beraber çevrenize ve dünyaya bakışınız değişecek, istediğinizi yapma gücünü kendinizde hissetmeye başlayacaksınız.

Access Bars, oldukça eğlenceli ve uygulaması kolay seanslar eşliğinde yapılır. Bu seanslar ile beraber farkındalığınız artmaya başlayacak ve bilincinizin açıldığını hissedeceksiniz. Olumsuz düşüncelerin bedeninizden uzaklaşmaya başlaması ile beraber amaçlarınıza daha çok konsantre olabilecek ve bu yoldaki tüm olumsuz düşüncelerden kurtulacaksınız.

Yaşam Koçu Nedir?

Çoğu insan gündelik hayattaki karmaşadan dolayı düzenden kopuk bir şekilde yaşar. Belirli bir noktadan sonra bundan geri dönerek düzenli bir yaşantıya başlamak imkânsız hale gelir. Bu noktada ise yaşam koçları bireylere yardımcı olmaktadır. Peki, yaşam koçu nedir? Ve hangi konularda yardımcı olurlar?

Yaşam koçu sizi güncel yaşamınızdaki kopukluklardan kurtararak gelecek dönem için planlamaya sokan ve bu planları gerçekleştirmek için eyleme teşvik eden profesyonel disiplindir. Koçluk aktif olarak ilerleyen bir süreçtir. İnsanların ya da organizasyonların gelişimlerinin daha başarılı ve hızlı olabilmesi için sonuçları görmenizi sağlar. Bu nedenle yaşam koçluğunun birçok farklı dalı bulunur. İş, insan ilişkileri, sağlık, finans bunlardan sadece birkaç tanesidir.

Yaşam koçları sizin daha düzgün ve net hedefler belirlemenize yardımcı olur. Belirlenen bu hedeflere ulaşmak için daha verimli kararlar alır ve bunları hayata geçirmeniz için sizleri teşvik eder. Bu süreç boyunca yanınızda yer alarak eylemleri yakından takip eder.

Daha fazla bilgi ve hizmet için www.accessbarsturkiye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Bir Cevap Yazın