Global communication network concept.
Sponsor 16 kez görüntülendi. 0

Veri Cloud Salesforce CRM Türkiye Yetkili Partneri

Gün geçtikçe dünyada ve ülkemizde büyük ölçekli işletmelerin, yazılımlara daha fazla gerek duyduğunu görmekteyiz. Bunun başlıca nedeni ise gelişen müşteri potansiyeli ve yapılacak olan işlerin daha pratik hale getirilmesi içindir. Birçok yerli yazılım firması, yurtdışında hizmet veren global yazılım markaları aracılığıyla ülkemize yazılım ürünleri getirmekteler.

Veri Cloud Salesforce CRM Türkiye Yetkili Partneri

En fazla tercih edilen yazılım geliştirme markası olan Salesforce Türkiye iş ortağı olan Veri.Cloud uzun yıllardır kesintisiz hizmet vermektedir. Öncelikle CRM ve benzeri yazılım yeniliklerini işletmelere sunarak, adeta dünyayla aynı anda hizmet almamıza olanak sunmuştur. Teknolojik bakımdan öncelikle verdiği hizmet arasında, işletmelere yazılım desteği, yüksek boyutlu proje geliştirme, müşteri ve Pazar entegrasyonu ve birbirinden farklı dijital yeniliklerdir. Sektörlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, girişimci firmaların tüm gereksinimlerini sağlayan Veri Cloud, aynı zamanda dünya pazarında da yerini almaktadır.

Salesforce Yazılımlarının Kullanıcıya Sağladığı Faydalar!

Veri.Cloud Salesforce yazılım ürünlerini, ülkemizde patentli bir şekilde tanıtarak ve kullanıcılarla buluşturarak, bu alanda büyük yenilikler sunmaktadır. Aynı zamanda bir nevi yazılım yeniliği sunan geliştirici konumundadır. Kullanımı hayli uzmanlık isteyen tüm otomasyonların eğitimi ve uzman destek masası sayesinde, tüm müşteriler kısa sürede destek almakta ve oluşan sıkıntılar hızlı bir şekilde giderilmektedir. Kısaca Salesforce CRM ihtiyacınız olan tüm yazılım ve otomasyon gereksinimlerini bir merkez üzerinden karşılanabilen ve kesin sonuçlara ulaştıran bir iş uygulamasıdır. Özellikle veri analiz yazılımı sayesinde, farklı platformlarda ki tüm bilgileri tek yerde toplayarak, iş akışı hakkında yolunuzu çizmenize olanak sunmaktadır.

Verdi Cloud İle Çalışmak Size Neler Sağlayacak?

Dijital ortama ayak uydurmak ve markanızı bulunduğu konumdan yükseğe çıkarabilmek için, kesinlikle ulaşabileceğiniz yerli firmayı tercih etmelisiniz. İleri dönemlerde olası yaşayabileceğiniz tüm sorunlarda sizlere gerek fiziksel gerekse dijital yardım ile çare üretebilecek firma olmalıdır. Bu nedenle Türkiye’nin en fazla tercih edilen yazılım firmasını tercih etmeli ve işlerinizi büyütürken güvenle büyütmelisiniz. 7/24 online müşteri temsilcisi ve yardım masası sayesinde takıldığınız her konuda yardım alabilirsiniz. Veri Cloud ürünleri hakkında daha kapsamlı bilgi almak için veri.cloud adresinden irtibat kurabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın