instagram takipçi hilesi şifresiz


İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Whatsapp Profilime Kim Baktı Öğrenme

Whatsapp Profilime Kim Baktı Öğrenme

featured

WhatsApp, dünya üzerinden en çok tercih edilen anlık mesajlaşma uygulamalarıdır. Mesajlaşmanın yanı sıra WhatsApp’ın Sesli / Görüntülü Arama, Gönderilen Mesajı Silme, Belgeleri ve Medya dosyalarını Paylaşma, Konumunuzu Paylaşma gibi pek çok yeni özelliği vardır. WhatsApp profiliniz birçok kişi tarafından görüntülenebilir veya ziyaret edilebilir. Whatsapp profilime kim baktı öğrenme yolu var mı?

WhatsApp, WhatsApp profilinizi görüntüleyen kişiyi izlemek için böyle bir özellik içermemiştir. Bugünün çağında, özel bir işlev için özel bir Uygulama yüklemelisiniz. Bu nedenle, WhatsApp profil resminizi ve durumunuzu kimin görüntülediğini bize söyleyebilecek bir uygulama yükleyebiliriz. Hadi bir göz atalım.

WhatsApp Profilime Kimin Baktığını Nasıl Bilebilirim?

Gerçekten çalışıp çalışmadıklarını veya bizi aptal durumuna düşürüp düşürmediklerini kontrol etmek için mevcut tüm bu uygulamaları test ettik. Bu Uygulamalar, WhatsApp profilinizi görüntüleyen kullanıcıları izleyebileceklerini ve size WhatsApp Kişilerinin listesini göstereceğini ve ‘ziyaret edilenler’ bölümünde Kişilerin listesini gerçekten göreceğinizi iddia etti.

Bu uygulamalar, WhatsApp Kişilerinizden bazılarını rastgele seçer ve sizi “Ziyaret Edilenler” Listesinde gösterir. Yani, sahte bir liste olacaktır.

Bunu araştırmak için zaten çok zaman harcadık ve WhatsApp profilinizi kimin görüntülediğini izlemenin olası bir yolu olmadığını öğrendik. Bu nedenle, bu Uygulamalarda zamanınızı boşa harcamayın. Bununla birlikte, WhatsApp Durumunuzu kimin görüntülediğini izleyebilir veya bilebilirsiniz. Nasıl olduğunu bilmek ister misin? Okumaya devam edin.

WhatsApp
whatsapp profilime kim baktı

WhatsApp Durumumu Kimin Görüntülediğini Nasıl Anlarım?

WhatsApp, bir süre önce yeni “WhatsApp Durumu” nu tanıttı. Bunun içinde, 24 saat boyunca kalacak olan WhatsApp Durumunuz olarak birden fazla Gerçek Zamanlı Görüntü, Video, GIF ayarlayabilirsiniz. Burada WhatsApp, WhatsApp Durumunuzu kimin görüntülediğini bilmeniz için size bir kolaylık sağlar.

Bilmek için Whatsapp’ınızı açın -> “Durum” sekmesine dokunun -> “3 nokta” simgesine dokunun. Burada WhatsApp Durumunuzu görüntüleyen kişilerin sayısını görebilirsiniz. Bu kadar. Yani, şu andan itibaren, WhatsApp profilinizi değil, yalnızca WhatsApp Durumunuzu kimin görüntülediğini bilebilirsiniz. Bu harika numarayı da bilmelisin:

Whatsapp’ta Durumunuzu Görüntüleyen Kişi Sayısını Sınırlayabilir Misiniz?

WhatsApp’ta yaptığınız her şeyi kimin göreceğini kontrol edebilirsiniz. Gizlilik, uygulamanın güçlü noktalarından biridir ve popüler olmasının nedenlerinden biridir. Kişilerinizin görünürlüğünü kısıtlayabilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi WhatsApp, kullanıcılarının gizliliğine değer verir ve bu nedenle onlara harika gizlilik ayarları sunar. Bir kullanıcı, Whatsapp’ta kimin neyi gördüğünü oldukça kolay bir şekilde kontrol edebilir. Durumunuz, bilgileriniz, profil resminiz ve hatta aktiviteniz olsun, başkalarının onu ne zaman görebileceğini ve ne zaman göremeyeceğini kontrol edebilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap