Sponsor 5 kez görüntülendi. 0

Youtube’dan Video Nasıl İndirilir?

YouTube’dan beğenilen her videoyu Youtube video indirme sitesi üzerinden indirmek mümkündür. güncel içeriğin fazla olmasından dolayı insanların YouTube’da karşılaştıkları videoların hep aynı yerde bulunma imkanları yoktur. Bazı durumlardan ayrıca videolar silinmektedir. Bu durumun önüne geçmek için günümüz şartlarında ki en etkili yöntem videonun bilgisayar, tablet veya telefon gibi cihazlarda kopyasının olmasıdır. Bu sebeple beğenilen videoların YouTube’dan indirilmesi (http://www.zovovo.com/youtube-video-indirme-sitesi/) oldukça etkili bir yöntemdir.

İndirilen Youtube Videolarının Özellikleri Nedir?

Videoların 360 derece döndürme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca çözünürlüğü 4K’dır.

Birden fazla video veya içerik indirmek mümkündür.

Çözünürlük kalitesi 360, 480, 720 ve 1080 olmak üzere videonun kalitesi ile orantılı olarak değişebilmektedir. Yani videoları istenen formatta indirmek oldukça kolaydır.

Ayrıca YouTube video indirme sayfasında videoları toplu halde indirmek mümkündür.

Bu uygulamayı kullanmak ücretsiz olup videoları kesintisiz ve kısa bir şekilde indirmek mümkündür.

Video indirirken kişilerin herhangi bir teknik bilgiye ihtiyacı bulunmamaktadır.

Youtube’dan Nasıl Video İndirilebilir?

YouTube’dan video indirmek oldukça kolaydır. Teknoloji haberleri sitesi ile karşılaştığımız birçok teknik altyapıya ihtiyaç duyulmadan YouTube’dan video indirilebilir. Bunun için yapılması gereken tek şey indirilmek istenen videonun URL’sini kopyalamaktır. Ardından kopyalanan URL video indirme sitesindeki arama motoruna yapıştırılır. Sonrasında URL ile aranarak çıkan sonuçlar arasından istenen videonun üzerine mouse ile tıklatılır. Sonrasında arama motoru kullanıcıyım istenen videoya ulaştırmaktadır. Ardından indir butonuna basılarak işlem tamamlanmaktadır. İndirilen videonun boyutuna bağlı olarak indirme süresi değişmektedir. Ancak işletim sistemi hızlı olduğu için istenen video indirmek oldukça kısa sürecektir. Video indirirken birden fazla video indirmek mümkündür. Ayrıca videonun istenen formatta indirilmesi sayesinde bilgisayarda veya telefondan istenen boyutta kaydedilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede sevilen videoların ya da içeriklerin ulaşımı kolaylaşmaktadır. Bununla beraber ise bilgisayarda ya da telefonda istenen boyutu kaplaması kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Youtube’dan Video İndirilebilecek Programlar Nelerdir?

All video downloader, akıcı ve basit bir arayüze sahiptir. İndirilen videoları başka bir formata dönüştürülmesi mümkündür. Birden fazla videonun bir arada indirilmesi oldukça kolaydır.

Free Youtube downloader, videolar istenen formatta indirmek mümkündür. Birden fazla videonun hızlı ve kısa bir süre içerisinde indirilmesi sağlanmaktadır. İndirilmek istenen video istenen kalitede indirilebilir.

4K video downloader, videoları 4K çözünürlük de indirilmesini sağlamaktadır. İndirilen videoları 360 derece dönme özelliği bulunmaktadır. Birden fazla videoyu hızlı bir şekilde indirmek oldukça kolaydır.

WinX Youtube downloader ile 8k çözünürlüğe sahip videoları kısa sürede indirmek mümkündür. İndirilen videolar farklı formatlara dönüştürebilir.

ZOVOVO Bilgi Sitesi’nden derlenerek hazırlanmıştır.

Bir Cevap Yazın