Adsense’ye Alternatif Oluşturabilecek Güvenilir Reklam Şirketleri
İnternet 179 kez görüntülendi. 1

Adsense’ye Alternatif Oluşturabilecek Güvenilir Reklam Şirketleri

Günümüzde internet sitelerine bakıldığı zaman hemen hemen hepsinin üzerinden gelir sağladığı görülmektedir. Bu durumun en büyük nedenlerinden biri ’in, bir Google departmanı olmasıdır ve haliyle de reklam konusunda en güvenilir seçenekler arasında yer almasıdır. Ancak bazı siteler, bu konuda politikalarıyla ters düştüğü için üzerinden reklam alamayabilir ve bu durumda da alternatif yollar öne çıkar. İşte sizler için araştırdığımız alternatifi olan 5 reklam şirketi.

Reklam Store

Köklü arasında yer alan Reklam Store, Adsense’den sonra gelen en güvenilir reklam şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sağlam reklam politikaları olan Reklam Store, İstanbul’da başta olmak üzere, Dubai’de ve İsrail’de kendine ait ofisler bulunduruyor. Bu durum da Reklam Store’un ne denli global bir şirket olduğunun en önemli göstergelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Gösterim ve tıklanma olarak iki temel unsur üzerinde çalışan ve gelir dağıtan Wordego, geçmişte pek tutulan bir reklam şirketi olmasa da, son dönemlerde yaptıkları çalışmalar ile güvenilir reklam sitelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Güvenilir reklam şirketleri arasında yer alan Wordego, para çekme için de alt limit olarak 100 TL’lik bir sınır  belirlemiş durumda. Ayrıca işin en güzel taraflarından biri, Wordego reklamlarını Adsense reklamlarıyla birlikte sitenizde rahatlıkla kullanabiliyorsunuz.

AdMatic

Genel anlamda gösterim başına gelir sağlayan bir reklam şirketi olan AdMatic, ciddi anlamda güvenilir sayılabilecek reklam şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ödeme konusunda genel anlamda ayın 25 ila 30 arasında bir imkan tanıyan AdMatic, bir zamanlar reklam ödemelerini ülkemizdeki dini bayrama göre erken bir zamanda yatırmıştı. Bu davranışından dolayı zaten birçok kullanıcıyı kendine bağlayan söz konusu reklam şirketi, 1000 gösterim başına 1,5 TL gibi bir ödeme yaparak, oldukça ideal rakamlarla kullanıcılarının karşına çıkıyor. Bu nedenle güvenilebilir ve tercih edilebilir reklam şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

İş Ortaklığı

Ülkemizin en bilindik e-ticaret sitelerinden biri olan Gitti Gidiyor, zaten tanındık olmasından ötürü güvenilirlik konusunda tüm kullanıcılardan tam not alıyor. Kazanç konusunda oldukça iyi imkanlar sunmakta olan bu şirket, tıklama başına en çok gelir sağlayan reklam sitelerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Ödeme konusunda herhangi bir sıkıntısı olmayan şirketin, bazı ödemeleri geç yapıyor olması, şuan için karşımıza çıkan tek şikayet. Ancak bunun dışında ödeme almayan bir kullanıcı bulunmamakta ve zaten ödeme başına fatura çıkarmakta.

 

“Adsense’ye Alternatif Oluşturabilecek Güvenilir Reklam Şirketleri” üzerine 1 yorum

  1. indirbak dedi ki:

    reklamstore iyi ama gelirler çok düştü.

Bir Cevap Yazın