İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Yazılım
  3. Bandicam’a Alternatif En İyi Ekran Kayıt Programları

Bandicam’a Alternatif En İyi Ekran Kayıt Programları

featured

Bandicam’ı düşünüyorsanız, en iyi çözümü bulmak için benzer alternatifleri veya rakipleri de araştırmak isteyebilirsiniz. Ekran ve Video Yakalama Yazılımı, yaygın olarak kullanılan bir teknolojidir ve birçok kişi, ekran kaydına sahip sofistike, güçlü yazılım çözümleri aramaktadır. Bandicam alternatiflerini araştırırken göz önünde bulundurulması gereken diğer önemli faktörler arasında öğreticiler ve videolar bulunur. Gözden geçirenlerin Snagit, Camtasia, Screencast-O-Matic ve Icecream Screen Recorder dahil Bandicam’e en iyi genel alternatifler ve rakipler olarak oyladığı çözümlerin bir listesini derledik.

Bandicam’a En İyi Alternatif Uygulamalar

Aşağıdaki seçeneklere göz atın. İnceleyici verilerine dayanarak, Bandicam’in rekabette nasıl bir performans sergilediğini görebilir, İnternet, Eğlence ve Pazarlama ve Reklamcılık gibi sektörlerdeki mevcut ve önceki kullanıcıların incelemelerini kontrol edebilir ve işletmeniz için en iyi ürünü bulabilirsiniz.

Camtasia

Basit bir ekran kaydediciden daha fazlası olan Camtasia, videoları düzenlemek ve özelleştirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlar.

Bandicam

Screencast-O-Matic

Kullanımı oldukça kolay olan Screencast-O-Matic,  web kameranızdan video ekleme ve mikrofonunuzdan anlatım seçenekleri ile ekranınızın herhangi bir alanını yakalayabilirsiniz. Bu sayede fikirlerinizi paylaşmak çok kolay olacaktır!

Icecream Screen Recorder

Ekranınızın herhangi bir alanını ekran görüntüsünü veya video dosyasını yakalamanıza imkan sağlayan Icecream Screen Recorder uygulamasını indirin. Kullanımı basit bir yazılım olan Icecream Screen Recorder, sesli profesyonel ekran yakalama için eksiksiz bir araçtır. Ekran kayıtlarını, web seminerlerini, Skype videolarını ve oyunları HD olarak kaydetmeye olanak sağlar.

Movavi Screen Capture Pro

Movavi Screen Capture Pro, kullanıcıların web sitelerinden akışlı video ve müzik kaydetmelerine, Skype çağrılarını ve program etkinliklerini kaydetmelerine, masaüstü ekran görüntülerini almalarına ve çok daha fazlasına yardımcı olmak için tasarlanmış hafif ancak güçlü bir video kayıt yazılımıdır.

Movavi Video Editor Plus

Movavi Video Editor Plus, kullanıcının nasıl yapılır videoları oluşturmasına, web kameranızdan video kaydetmesine, çevrimiçi video akışı almasına, Skype çağrılarını ve uygulamalarını yakalamasına ve masaüstü anlık görüntülerini almasına yardımcı olur.

CloudApp

CloudApp, ekip görüşmelerini daha hızlı ve özlü hale getirmek için videolar, GIF’ler ve görselleri kaydetmenize, barındırmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan hepsi bir arada görsel paylaşım platformudur.

Prezi

Etkili görseller ve hareket yoluyla daha derin etkileşim ve anlam yaratan Prezi, herkesi daha etkili bir iletişimci yapan bir içerik tasarımı, sunum ve video araçları paketidir.

Yorum Yap

Yorum Yap