İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. PC
  3. Bandicam İndir

Bandicam İndir

Hakkında Bilgiler

 

Son yıllarda çok sık araştırılan, merak edilen Bandicam isimli program hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda sunuyoruz. gibi birçok arama çeşitli arama motorlarında çok sık aratılmıştır. İşte Bandicam hakkında merak edilen her şey.

Bandicam Nedir?

 

bandicam-nedir-300x158 Bandicam İndirBandicam bilgisayarınızda bulunan masaüstünde yapılan her türlü ekran hareketlerinin kayıt edilebilmesi amacı ile kullanılan yazılımdır. isimli firma tarafından ABD’de yazılan bir yazılımdır. Bandicam size ekran görüntüsü alabilme imkanı sunarken, ekranınızın videosunu çekebilme imkanı da sunuyor. Masaüstünüzde isterseniz kısmı bir kayıt yapabilirken isterseniz de tamamen tüm ekranın kaydını yapabilme imkanı sunar. Bu kayıtları isterseniz ekranın fotoğrafının çekilmesini sağlarken ekranın videosunu çekebilme seçenekleri mevcuttur. Son yıllarda özellikle oyun oynayan kişiler için oldukça yüksek kalitede oyun videoları çekebilmelerine imkan sağlıyor.

 

Bandicam Avantajları Nelerdir?

 

Birçok ekran kaydetme imkanı elde edebileceğiniz programlar bulunuyor fakat bütün bu programlardan farklı olarak Bandicam kullanılmasının avantajları nelerdir? Öncelikle Bandicam adlı program yüksek FPS değerlerine sahiptir. FPS bir saniyede bir ekrana düşen görüntülerin sayısını belirten semboldür. Bir insanın gözü bir saniye içerisinde 30 kare görüntü algılayabildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Bandicam ise saniyede daha çok ve daha hızlı ekran görüntüsü kayıt edebilme yeteneğine sahiptir. Oyun oynadığınız sırada gerçek zamanlı olarak DiretX / OpenGL penceresini aktif olduğu hali ile kullanıldığında anlık olarak saniyede kaç kare kaydettiğini takip edebilir, anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bunun yanında Bandicam sizlere 1080p kalitede ve 2560 / 1600 çözünürlüğe sahip kalitelerde kayıtlar yapabilirsiniz. Çok yüksek çözünürlük ve Full HD görünümde videolar elde edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz videolar bilgisayarınıza diğer programlarda büyük dosya boyutları ile kaydediliyor olabilse de Bandicam ile çok daha düşük boyutlara sahip şekilde kayıt yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda daha az yer kaplaması daha çok alana sahip olmanızı sağlar.

Aynı zamanda videolarınızı paylaşmak istediğiniz platformlar var ise bu platformlara videolarınızı yüklemeniz sırasında büyük boyutlu dosyalar yüklenme yapmadan önce video dönüştürme yapmanızı gerektirir. Fakat Bandicam daha küçük boyutlarda kayıt yapmasından dolayı ekstra video dönüştürmenize gerek kalmadan rahatlıkla videolarınızı başka platformlarda paylaşabilirsiniz. Bununla beraber Bandicam’in bir avantajı daha bulunuyor. Herhangi kayıt sınırı bulunmayan Bandicam ile bilgisayarınızda bulunan hard disk hafızasını doldurana kadar kayıt yapabilme imkanı sunuyor.

 

Bandicam Nasıl İndirilir?

 

Bandicam programını bilgisayarına indirmek isteyen kişiler tarayıcıya bandicam indir yazıp kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Aynı zamanda çok kolay kurulumunu sağlayabilirsiniz. Çok rahat ve kolay kullanılan bir ara yüze sahip olan sizin için indirmenin ve kullanmanın çok kolay olması sağlandı. Full sürüm için ücret ödenmesi gereken Bandicam ücretsiz olarak bir süreliğine kullanılabiliyor.

 

Bandicam Nasıl Full Sürüm Yapılır?

 

bandicam-indir-300x158 Bandicam İndirBandicam uygulamasını kullanan kişilerin sayısı her geçen gün artıyor. Kullanıcılar uygulamayı full sürüm ile kullanmak istiyorlar. Bandicam full yapma nasıl olur bu sorunun cevabı çok fazla aranıyor. Bandicam full sürümü indirip kullanabilmek için bir miktar ücret ödemeniz gerekiyor. Bandicam full sürümü PCM, MP2, MJPEG, MPEG-1 ve Xvid gibi farklı video şekillerini de destekler.

Ekran görüntüsü alıp BMP, JPG ve PNG biçimlerinde kayıt edebilme imkanı sunar. Farklı ortamlara video yüklemek istediğinizde görüntü kalitesini hiçbir şekilde değiştirmeden yükleme yapmanızı sağlar. Dosyalarınız için boyut sınırlandırılması yapmaz. İstediğiniz gibi, İstediğiniz kadar kaliteli oyun içerikleri çekebilmenizi sağlar. Bazı internet sitelerinde satın alınmış olan hesabın şifresi paylaşılıyor. O şifreler ile de Bandicami full kullanabilirsiniz.

 

Bandicam Fiyatları Nelerdir?

 

Bandicam orijinal full sürüm fiyatı 314,41 liradır. Dolar fiyatına göre TL değeri değişmekte olup 36 dolardır.

Yorum Yap

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yorum Yap